Honda’dan ocak ayı kampanyası

1
499
Honda Civic Sedan

Honda, teknolojisi ve sportif sürüş deneyimi ile sınıfında fark yaratan Civic Sedan’a 2019 yılında faizsiz kredi ile sahip olma olanağı sunuyor. Performans ve yakıt verimliliği isteyenler için de Honda Civic Sedan dizel sürümlerinin fiyatları da ocak ayı boyunca 111 bin 900 TL’den başlayan fiyatlara sahip olacak.

Son zamanların en çok satan modeli olan yerli üretim Honda Civic için 2019 yılının ilk fırsatı açıklandı. Honda, bu ay düzenlediği kampanya kapsamında faizsiz kredi imkânı sunuyor.

C sınıfında LED far, deri döşeme, açılır tavan ve navigasyon gibi donanımları ile açık ara en çok tercih edilen model olan Honda Civic’in Sedan seçeneklerinde ocak ayı boyunca 40 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi kullanılabiliyor. Standart sürümlerinde bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic’in Sedan sürümünde benzinli seçenekler ocak ayında hurda teşviği ile birlikte 96 bin 20 TL’den başlayan fiyatlara, dizel seçenekler ise 111 bin 900 TL’den başlayan fiyatlara sahip olacak.

Honda Civic Sedan, geniş iç ve bagaj hacminin yanı sıra, vücudu saran koltukları, ergonomik vites kolu, yeni direksiyon sistemiyle gelişmiş ve sportif bir sürüş olanağı sunuyor. Ayrıca yeni LED teknolojisine sahip arka stop grubu, sportif alaşım jantlar ve karakteristik krom ön panjur gibi tasarım detaylarıyla yeni Civic Sedan dikkat çekici bir görünümle gözleri üzerine çekiyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here