CASE İş Makineleri, Marble Fuarı’na katıldı

0
1373

CASE, 23. Marble – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda sergilediği makinelerin sitewatch (uzaktan takip sistemi) analizleriyle yakıt tüketimi konusunda iddialı olduğunu gösterdi.

Kuruluşun 175’inci yılını kutlayan ve dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise ikinci büyük mermer fuarı olan ve 22 – 25 Mart 2017 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Marble  23. Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı ziyaretçilerini lastikli yükleyici ve paletli ekskavatör modelleriyle buluşturdu. Fuarda, uzaktan takip sistemi ‘sitewatch’ ile makinelerin analizleri yapılarak müşterilere makineler hakkında ayrıntılı bilgi de verildi.

Türk Traktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alessandro Cazzin, yaptığı açıklamada Türkiye’nin en büyük mermer fuarında bir kez daha ziyaretçilerle buluşmanın kendileri için önemli olduğunu vurgulayarak, “CASE, 175 yıllık köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle, dünya iş makineleri sektörünün önde gelen markası konumunda. Biz de Türkiye iş makineleri pazarına böylesine güçlü bir markanın ürünleriyle hizmet vermekten dolayı çok memnunuz. Pazara ürünlerimizi sunarken; iş makinelerinin kullanıldığı farklı alanların ihtiyaçlarını dikkatle değerlendirerek hareket ediyoruz. Bugün burada sergilediğimiz ürünlerimiz de mermer ve maden ocaklarının ağır iş temposunda ihtiyaç duyulan güç, dayanıklılık ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayabilen modellerden oluşuyor.” dedi.

 1 yıl sınırsız saat garanti

 CASE ürünlerine duydukları güvenden de bahseden Alessandro Cazzin, “Ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak garanti koşullarımızı da bir süre önce 1 yıl sınırsız saat olarak değiştirdik. Ülke çapında, müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda, servis ve yedek parça anlamındaki tüm gereksinimlerini geniş yetkili servis ve yedek parça ağımız ile en iyi şekilde karşılıyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en şekilde hızlı cevap verebilmek ve onlardan gelecek talepleri karşılayabilmek adına ayrıca 444 56 41 numaralı çağrı merkezimizle kendilerine 7/24 sadece bir telefon uzaklıktayız.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz