Ford Trucks Çekici Serisi için “0 faiz” fırsatı devam ediyor

0
1382

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, ağustos ayında düzenlediği kampanyalarla müşterilerine avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. Ford Trucks Çekici Serisi modellerinde 200 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faiz veya 50 bin Euro, 24 ay, yüzde 0 faiz destekli iki kredi kampanyası ağustos ayında Ford Trucks müşterilerini bekliyor.

Yeni Ford Trucks Çekici Serisi’nde 120 bin km’ye uzatılmış bakım aralığı

Euro 6 Ecotorq motorlu Ford Trucks Çekici Serisi, 480 beygire çıkabilen gücü ve 2500 Nm’ye ulaşan tork değeri ile yüksek sürüş performansı sunuyor. Ford Trucks Çekici Serisi, yüzde 20 daha yüksek torkun yanı sıra iki katına çıkartılan bakım aralığı sayesinde yüzde 25 daha düşük işletim maliyetleri sunmayı da başarıyor. Çekici serisinde sunulan 120 bin km’ye kadar uzatılmış bakım aralığı ile müşteriler, lojistik sektöründeki en rekabetçi bakım aralığı avantajına sahip oluyor. Ford Trucks Çekici Serisi yüksek verimliliği ile de öne çıkıyor. Yakıt ekonomisinde bir önceki modele göre yüzde 8.5 iyileşme sağlayan Ford Trucks Çekici Serisi’nin bu yakıt tasarrufu bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan yol testleri ile kanıtlandı. Ford Trucks, çekici modellerinde gücün yanı sıra frenleme konusunda da önemli iyileştirmeler sağlıyor. Bir önceki nesle göre 7 kat daha güçlü frenleme sistemine sahip Ford Trucks Çekici Serisi; 400 KW’lık motor frenine ek olarak 600 KW’lık Intarder seçeneği sunuyor. Toplamda ulaşılan 1000 KW’lık frenleme gücü, Ford Trucks serilerinde yol seyri kadar frenlemeye de verilen önemi ortaya koyuyor. Tüm bu yenilikleriyle Ford Trucks modelleri üst düzey güvenlik sunuyor. Ford Trucks Çekici Serisi; Şerit Takip, Aktif Acil Durum Frenleme, Geliştirilmiş Ek Fren Sistemleri gibi yeni teknolojiler ile de fark yaratıyor.

Ford Trucks kampanyaları ve modelleri ile ilgili tüm bilgilere www.fordtrucks.com.tr ve 4443673 no’lu çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz