Mercedes-Benz Türk, otobüs teslimatlarını sürdürüyor

0
1001

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Gaziantep tarafından Lider Siirt’e satışı gerçekleştirilen altı adet Setra S516 RHD, Mehmet Reşit Demir’e teslim edildi. Yüksek teknolojilerle donatılmış olan S516 modeli otobüsleri çok beğendiklerini ve yolcularına mükemmel konforun yanı sıra üst düzey güvenlik sağlamak istediklerini dile getiren Lider Siirt yetkilileri, tercihlerini bu nedenle Setra otobüslerden yana kullandıklarını belirterek, Mercedes-Benz Türk ile işbirliğine devam edeceklerini söylediler.

Mercedes-Benz Türk bayi Mengerler Ankara tarafından Çorlu Travel’e satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Erdal Çakal’a teslim edildi. Çorlu Travel yetkilileri, filolarına katmış oldukları Travego otobüslerden dolayı duydukları gururu dile getirerek, Travego’ların sağladığı konforlu ulaşımın müşterilerini doğrudan etkilediğini de ifade ettiler. Firma yetkilileri, ayrıca Mercedes-Benz kalitesine duydukları güvenin ve bu işbirliğinin firmaya katmış olduğu gücün de altını çizdiler.

Mercedes-Benz Türk tarafından Kaya Tur’a üç adet Mercedes-Benz Intouro satışı gerçekleştirildi. Teslimat sırasında Kaya Tur yetkilileri, Intouro’ların oldukça düşük yakıt sarfiyatına sahip olduğunu ve turizm sınıfı için en doğru seçeneklerden biri olduğunu kaydettiler.

Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Sakarya VİB’e satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Zikri Sargın’a teslim edildi. Sakarya VİB filosunu yolcularına sağladığı yüksek konfor ve teknolojik donanımlarından dolayı Mercedes-Benz Travego otobüsleri ile güçlendirmeyi tercih ettiklerini dile getiren yetkililer, Travego’nun geniş iç hacmine ve güvenlik özelliklerine ayrıca vurgu yaptılar. Sakarya VİB yetkilileri, bu seneki Travego alımlarına devam edeceklerini de sözlerine eklediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here