İlk yeni Çinli Daily üretim hattından çıktı

0
2624

Dünya çapında birçok ödülün sahibi olan en son nesil IVECO Daily serisinden esinlenen yeni Çinli Daily, Daily ailesinin uzun dönemli başarısını sağlayan özellikleri devam ettiriyor.

Qiaolin, Nanjing’deki yeni fabrikada üretilen yeni Çinli Daily esnekliği ve çok yönlülüğü ile farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılıyor. Yüksek konfor, güvenlik ve kalite ölçütleri yeni Çinli Daily’yi Çin pazarında yeni bir kıyas noktası yapıyor.

Hafif ticari taşıtlar ve motorlar için IVECO ve SAIC arasındaki 50:50 ortak girişim olan NAVECO, Qiaolin, Nanjing’deki yeni üretim tesisindeki üretim hattından ilk Çinli Daily’yi çıkardı.

Yeni Çinli Daily, ilk kez 1986 yılında Çin’e giren Daily ailesinin mirası ve ünü üzerine inşa edildi. NAVECO JV’nin 1996 yılındaki kuruluşundan bu yana bilinirliğini sürekli artıran Turbo Daily, Avrupa tarzı ticari taşıtların pazarda beğeni kazanmasında önemli rol oynadı. 2004 yılında tanıtılan Power Daily pazardaki gücünü daha da artırdı. Şimdiyse 2.1 milyar RMB yatırımla geliştirilen yeni ticari taşıt nesli olan yeni Çinli Daily, Çin pazarına en ileri Avrupa ölçütlerini getiriyor.

Çok işlevli bir ticari taşıt olan yeni Çinli Daily Çin pazarındaki tüm sınıflarda rekabet edecek. Tam ve geniş bir ürün yelpazesi, yük ve insan taşımacılığından özel uygulamalara kadar tüm müşteri ihtiyaçlarını kapsıyor. Yeni Çinli Daily lojistik operatörleri gibi profesyonel araçlara ihtiyacı olan müşterilerin yanı sıra insan ve yük taşımacılığı gibi çifte görevler için esnekliğe ihtiyacı olan müşteriler için de ideal bir çözüm sunuyor.

Yeni Çinli Daily, Çin pazarına en ileri Avrupa ölçütlerini getiriyor.

Dört farklı şasi ve 27 gövde seçeneği

Bu yüksek seviyedeki esneklik ve çok yönlülük, IVECO’nun ünlü şasisini temel alan dört farklı şasi ve 27 gövde seçeneğine sahip tamamen yeni araç mimarisi ile elde ediliyor.

Markanın yedi tonluk sürümü, 7.5 tonluk tüm orta sınıf araçlardan daha fazla yük taşırken, 16.7 metreküplük sürüm rakipleri arasında tek.

Yeni Çinli Daily 2.3 ve 3.0 litrelik F1 motor ailesi ile donatılıyor. Akıllı yakıt düşürücü özellikler ve iyileştirilmiş aerodinamik yapı, yakıt tüketimi ve performans arasında en iyi uyumu sağlıyor.

Yeni Çinli Daily, Çin pazarında yeni bir kıyas noktası haline gelecek

Yeni Çinli Daily, konfor ve güvenlik alanında en yüksek ölçütleri beraberinde getiriyor. Otomobil tarzı sürüş konumu ve ek işlevlerle yeniden tasarlanan kumanda paneli ergonomiyi artırırken, konforlu ve güvenli bir sürüş sağlıyor. Yeni QUAD-LEAF ön süspansiyon, tek tekerli sürümlerde yük taşıma sığasını artırırken, aracın konforunu ve yol tutuşunu iyileştiriyor. Bu konfor, güvenlik ve verimlilik özellikleri, yeni Çinli Daily’yi Çin pazarında yeni bir kıyas noktası haline getiriyor.

Yeni Çinli Daily, araçtaki mobil uygulamalar için tam bir kontrol sağlamak için mobil cihazları aracın bilgi-eğlence sistemleriyle bütünleştirerek akıllı bağlantılılıkta yeni ölçütler belirliyor. Bunlara ek olarak TFT LCD ekran aracılığıyla sürücü ve araç arasındaki sürekli iletişim, araçtaki yaşamı kolaylaştırıyor ve daha güvenli hale getiriyor.

Yeni Çinli Daily, Qiaolin, Nanjing’de bulunan yeni NAVECO fabrikasının yüksek kalite seviyesinden ve CNH Industrial’ın Dünya Sınıfı Üretim (WCM) süreçlerinden de yararlanıyor. Sonuç, üretim hattından çıkan her bir aracın aynı yüksek kalite ölçütlerine sahip olması.

Markanın yedi tonluk sürümü, 7.5 tonluk tüm orta sınıf araçlardan daha fazla yük taşırken, 16.7 metreküplük sürüm rakipleri arasında tek.

Yeni Çinli Daily 2017’nin son çeyreğinde satışa sunulacak

Yeni Çinli Daily 2017’nin son çeyreğinde satışa sunulacak ve 2018 yılı ile birlikte ihraç edilmeye başlanacak.

IVECO Asya Pasifik Başkan Yardımcısı Michele Lombardi, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “IVECO, Çin’deki varlığının dördüncü on yılına girdi. Bu pazar ile birlikte geliştik ve sürdürülebilir taşımacılığa geçişte destek olmaya devam edeceğiz. Yeni Çinli Daily ile birlikte IVECO, müşterilerine teknoloji, sürdürülebilirlik ve üretim mükemmelliği konularında öne çıkan bir ürün sundu. Yeni Çinli Daily, son 30 yılda Çin’de büyük bir bilinirlilik kazanan ve bugüne kadar 570 bin adet satılan Daily ailesinin gücünü devam ettiriyor.

Yeni Çinli Daily 2.3 ve 3.0 litrelik F1 motor ailesi ile donatılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz