Gruppo Smet, filosunu HVO ile çalışan 100 yeni IVECO S-WAY ile yeniliyor

0
655
IVECO S-Way Fuel Hero
IVECO, İtalyan nakliye ve lojistik operatörü Gruppo Smet'e, yıl içinde teslim edilecek olan HVO yakıtlı 100 yeni IVECO S-Way Fuel Hero kamyonu tedarik edecek.

IVECO, İtalyan nakliye ve lojistik operatörü Gruppo Smet‘e, yıl içinde teslim edilecek olan HVO yakıtlı 100 yeni IVECO S-Way Fuel Hero kamyonu tedarik edecek. Araçlar ülke genelinde taşımacılık ve lojistik faaliyetlerinde kullanılacak.

Sipariş edilen yüz adet 490 bg’lik IVECO S-Way Fuel Hero, Cursor 13 eVGT motora ve 12 vitesli Hi-Tronix şanzımana sahip iki dingilli kamyonlar. Araçlar, uzun mesafeli sürdürülebilirlik için ideal çözümü sunarak yüzde 8’e kadar yakıt tasarrufu sağlayacak şekilde yakıt tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı. Ayrıca IVECO S-Way dizel kamyonlar, bitkisel yağlar ve atıklardan üretilen ve daha yeşil taşımacılık için en yeni dizel motorların tümünde saf biçimde kullanılabilen yüksek kaliteli bir biyoyakıt olan HVO (Hidrojene Bitkisel Yağ) ile yüzde 100 uyumlu.

Bu sipariş, ileriye dönük bir yaklaşımı paylaşan, inovasyona odaklanan ve sürdürülebilirliği stratejilerinin merkezine koyan IVECO ile Gruppo Smet arasındaki uzun vadeli ortaklığın sonuncusu. Uzun yol taşımacılığında HVO kullanımı ve yüksek verimlilik yoluyla sürdürülebilirliğin amiral gemisi olan yeni IVECO S-Way Fuel Hero ile iki ortak, taşımacılık sektörünün karbonsuzlaştırılmasının ilerlemesine katkıda bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz