Galatasaray da Temsa Maraton’u seçti

0
2148

Temsa Maraton, Süper Lig takımlarının tercihi olmaya devam ediyor. Türkiye’nin köklü kulüplerinden Galatasaray, Süper Lig 2016-2017 Turgay Şeren Sezonu’nda Temsa’nın özel tasarım ile üretimini gerçekleştirdiği Maraton ile seyahat edecek.

Galatasaray ve Temsa işbirliğine yönelik üç yıllık sponsorluk anlaşmasının imza töreni, 13 Şubat tarihinde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik ve Galatasaray Futbol A Takımı Kaptanı Selçuk İnan’ın katılımı ile Türk Telekom Arena’da gerçekleştirildi.

İmza töreninde konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, “Bugün burada iki güçlü Türk markasının işbirliğini açıklamaktan dolayı gururluyuz. Galatasaray Türkiye’de hep ilklere imza atmış bir spor kulübü. Elde ettiği başarılarla ülkemizin adını tüm dünyada duyurdu. Türkiye’nin en tanınan markası oldu. Temsa da ürettiği araçlar ile bayrağımızı dünyanın farklı noktalarında dalgalandırmayı başaran bir firma. Aramızdaki bu işbirliğinin Galatasaray’a yeni başarılara giden yolda konfor, Temsa’ya da güç katacağına inanıyorum. Bugün ilk imzalarını attığımız üç yıllık bu güzel işbirliğimizin yakın zamanda artarak süreceğini düşünüyor ve her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik ise törende yaptığı konuşmada Türkiye’nin en önemli kulüpleri arasında yer alan ve Süper Lig’in güçlü takımlarından Galatasaray’ın tercihinin de Temsa Maraton olmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, şöyle konuştu: “Süper Lig’deki bu zorlu yolculukta, Galatasaray’a özel tasarım Temsa Maraton aracımızın eşlik edecek olması, bizleri gururlandırıyor. Ayrıca bizi mutlu eden en önemli gelişme de şu anda Süper Lig’in ilk üç sırasında yer alan takımların tercihinin Temsa Maraton olması. Maraton aracımız, seyahat sürecinde sağladığı yüksek konfor ve güvenlik donanımları ile fark yaratıyor. Temsa’nın müşteri taleplerine en hızlı çözüm üreten marka olması da bu farkı yaratan en önemli unsur. Maraton aracımız da Galatasaray Spor Kulübü’nün isteğine göre özel bir tasarım ile üretildi. Koltuk kumaşı, diz mesafesi ve koltuk arkası ekranlara kadar futbolcuların seyahat sürecinde rahatlığının en yüksek seviyede olması hedeflendi. Maraton aracımızın Galatasaray’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

TEMSA-GS_DSC01040
Dinçer Çelik – Dursun Özbek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz