ARC Lojistik, filosunu 40 adet F-MAX ile genişletti

0
1487
Ford-ARCLOG
ARCLOG Lojistik, filosunu 40 adet Ford Trucks F-MAX ile genişletti.

2014 yılında Bursa’da Fahrettin Arabacı tarafından kurulan ve 7 yıl içinde bölgenin önemli lojistik firmalarından biri haline gelen ARCLOG Lojistik, filosunu 40 adet Ford Trucks F-MAX ile genişletti. Şirket, ayrıca 2019’dan bu yana filosunu 60’ı aşkın Ford Trucks marka araçla büyüttü.

2019 yılında uluslararası nakliyat firması MRLLOG ile ortaklık anlaşması imzalayan ARCLOG Lojistik, başta Almanya, Belçika, Hollanda olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine tenteli ve frigorifik araçlar ile kuru yük, soğutuculu ve ADR’li taşımacılık hizmeti sağlıyor.

Erdeğer Ford Trucks Bursa bayisinde düzenlenen araç teslimat törenine ARCLOG Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Arabacı, Ford Trucks Satış Müdürü Murat Bakış, Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Orhan Altınbaş, Erdeğer Grup yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Erdoğan, Erdeğer Grup Yönetim Kurulu üyesi Murat Erdoğan, Erdeğer Grup Genel Müdürü Tunç Ertaş, Erdeğer Ford Trucks Satış Müdürü Korkut Karakaya, Erdeğer Ford Trucks Satış Yönetmeni Turgay Deniz ve Erdeğer Ford Trucks Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü Ahmet Orhan hazır bulundu.

Fahrettin Arabacı: “F-MAX, şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı, yeni projeler ve işbirlikleri için Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz

Teslimat töreninde Ford Trucks yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edilen ARCLOG Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Arabacı, “ARCLOG Lojistik olarak, filomuzu Ford Trucks marka araçlarla büyütmeye devam ediyoruz. Bu kararlarımızda hem Ford Otosan’ın 60 seneyi aşkın tecrübesiyle kamyon üretim, ürün geliştirme ve çözüm üretme yetkinliğini hem de Ford Trucks’ın sunduğu satış sonrası servis ve hizmetlerin faydasını göz önüne alarak ilerliyoruz. Özellikle de filomuzu Türk mühendislerin geliştirdiği ve Eskişehir’de üretilen ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu’ ödüllü Ford Trucks F-MAX ile genişletmekten memnuniyet duyuyoruz. Yeni F-MAX, 500 PS güce sahip, düşük yakıt tüketimiyle dikkat çeken yüksek performanslı motoru ve ileri teknolojik donanımları ile şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı. Lojistik operasyonlarımızda bize çok önemli bir katkı sunacağına inanıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here