VTR Turizm filosunu Mercedes-Benz Vito ile yeniledi

1
1232
Mercedes-Benz-Turk_VTR-Turizm-Teslimati-(3)
VTR Turizm Mercedes-Benz Vito teslimatı

Turizm, transfer alanında İstanbul, Antalya ve İzmir bölgelerinde faaliyet gösteren İstanbul Kurtköy merkezli VTR Turizm, bir kez daha Mercedes-Benz marka araçları tercih etti. Şirket, Mercedes-Benz Türk yetkili bayisi Mengerler İstanbul aracılığı ile filosuna 25 adet daha Mercedes-Benz Vito ekledi.

VTR Turizm satın aldığı 25 adet 2018 model Mercedes-Benz Vito 111 CDI 8+1 koltuklu araçlarını Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayisi Mengerler İstanbul Bostancı’da gerçekleşen törende teslim aldı. Filosunda 120 adet hafif ticari taşıt bulunan VTR Turizm, Mercedes-Benz marka araç sayısını gerçekleştirilen teslimatla birlikte 108 adede yükseltti. Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo Satış Koordinatörü Semih Demir, Mercedes-Benz Yetkili Bayii Mengerler İstanbul Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Hüseyin Özcan, Mengerler Bostancı Showroom Müdürü Özlem Doğru ve VTR Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Şahin katıldı.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, “Geçtiğimiz aralık ayında VTR Turizm’e 16 adetlik Mercedes-Benz Vito araçlarımızı teslim etmiştik. 2019 yılının ilk çeyreğinde ise 25 adetlik daha Vito teslimatını gerçekleştirmiş olmaktan ötürü çok mutluyuz. Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar olarak, filo yatırımlarında Mercedes-Benz’i tercih ettikleri için VTR Turizm’e teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de işbirliğimizin artarak devam etmesinin yanı sıra uzun süreli bir iş ortaklığı gerçekleştirmeyi temenni ediyoruz.” dedi.

VTR Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Şahin, Müşterilerimize VIP hizmet sunmamız sebebiyle güvenliğe ve konfora oldukça önem veriyoruz. Bu sebeple, güvenlik ve konfor konusunda en doğru araç olduğuna inandığımız Mercedes-Benz Vito’yu tercih ettik. Ayrıca, filomuzu Mercedes-Benz marka araçlarla güçlendirmenin doğru bir yatırım olduğuna inanıyoruz. Mercedes-Benz Vito yatırımlarımıza bu yıl içerisinde devam edeceğiz. Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayisi Mengerler İstanbul’a ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e sağlamış oldukları destek ve kredi imkânları için teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here