Ford Trucks’tan “Yolunuza Sağlık” hizmeti

0
1322

Ford Trucks, hem kendilerinin hem de aile fertlerinin sağlığıyla ilgili acil durumlarda ve danışmak istedikleri her türlü sağlık sorunlarında yanlarında olmak için “Yolunuza Sağlık” adında önemli bir hizmeti daha hayata geçiriyor.

Ford Trucks ve Medline Acil Sağlık işbirliğiyle gerçekleştirilen proje kapsamında, Ford Trucks’tan 0 km araç satın alan herkes aile fertleri ile birlikte “Yolunuza Sağlık” hizmetinden faydalanabilecek.

Ford Trucks, 1995’ten bu yana evde sağlık ve ilkyardım eğitim hizmetleri veren Medline Acil Sağlık ile birlikte müşterileri için “Yolunuza Sağlık” adında 7/24 hizmet veren ayrıcalıklı bir projeyi hayata geçiriyor.

Ford Trucks müşterilerine 7/24 acil sağlık hizmetleri sunulacak

Ford Trucks ve Medline Acil Sağlık Hizmetleri işbirliğiyle gerçekleştirilen bu proje kapsamında Ford Trucks’tan 0 km araç satın alan herkese ikamet adresinde kayıtlı aile fertleri ile birlikte bir yıl boyunca 7/24 Medline Acil Durum sağlık hizmetleri sunulacak. “Yolunuza Sağlık” üyeliğine sahip olan herkese Acil Doktorlu Kara Ambulansı Hizmeti, Telefonla Tıbbi Danışmanlık Hizmeti ve acil durum uygulamalarında kullanılan ilaç, malzeme gibi tüm donanımlar ücretsiz olarak sağlanacak. Bu hizmet ile Ford Trucks müşterileri kilometrelerce uzaktayken dahi gözleri arkada kalmayacak. Hem aile fertlerinin hem de kendilerinin her türlü sağlık sorunlarında doktorlar sadece bir telefon uzağında olacak.

Doktorlu ve yoğun bakım donanımlı kara ambulans hizmeti

Bu yeni hizmet kapsamında acil bir durumda tek numarayla, Ford Trucks müşterilerinin ve aile fertlerinin, bulunduğu yere acil doktor ve yoğun bakım donanımlı ambulans iletilecek. Sonrasında tedavilerinin tamamlanması, en uygun hastaneye nakli, hastanın en güvenli ve hızlı şekilde hastanedeki yatağına teslim edilmesi ve yakınlarının haberdar edilmesi sağlanacak. Uluslararası standartlarda hizmet veren ambulanslarda doktor, anestezi teknisyeni ve ilkyardım eğitimi almış ekip tüm süreçlerde gerekli sağlık desteklerini sunacak.

Bir telefonla doktordan tıbbi danışmanlık alma olanağı

Yolunuza Sağlık” hizmeti kapsamında 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti de sunulacak. Tek bir numara üzerinden doğrudan görevli doktora ulaşılarak, verilecek tıbbi danışmanlık hizmetiyle üyelere her türlü sağlık sorunları için gerekli bilgiler verilecek ve yönlendirmeler yapılacak. İlk çalışta doktor tarafından açılan bu telefona, üyeler cep telefonlarından alan kodu çevrilmeden ulaşılabilecek.

Medikal bilgi köprüsü ve hastane organizasyonu

Üyelik kapsamında hastanın; tedavi kurumu (hastane vb.), ambulans, hasta yakını ve/veya doktoru arasında iletişimi de sağlanacak. Hastanın durumu belli bir donanıma sahip hastaneye götürülmesini gerektiriyorsa, proje kapsamında görevli ekip hasta ve hasta yakınına bu konudaki seçenekleri sunarak, hastanın hastanedeki yerinin önceden hazırlanmasını da sağlayacak. Hizmet kapsamında hastanın acil durumu bir bütünlük içinde ele alınacak ve yönetilecek.

Ford Trucks, bu yeni hizmetiyle sürücüler yoldayken ve ailesinden uzaktayken de yanlarında olmayı ve her yükte birlikte olma vaadinin altını doldurmayı amaçlıyor.

Yolunuza Sağlık” hizmeti ile ilgili tüm detaylara 444 36 73 veya fordtrucks.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz