Ford Trucks, ekim ayına özel fırsatlar sunuyor

0
1235

Ford Otosan’ın ağır ticari taşıt markası Ford Trucks, ekim ayında ‘Üçlü Ekonomi Zirvesi’ ile müşterilerine avantajlı ve uygun teklifler sunmaya devam ediyor.

Ekim ayında tüm modelleri için üç yıl, yüzde 0,89 faizle 200 bin TL kredi kampanyasını sunan Ford Trucks, buna ek olarak çekici serisinde üç adet bakım paketini de hediye ediyor ve üç yıl garantisini müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor. Böylece ekim ayında Ford Trucks sahibi olan herkes, çekici serisinde garanti süresini hiçbir ücret ödemeden bir yıl daha uzatabiliyor.

Ford Trucks, ekim ayına özel ücretsiz check-up ve baskı balata kampanyası düzenliyor

Ford Trucks, ‘Dikkat: Bu kış da fırsat var!’ sloganı ile ekim ayında müşterilerine ücretsiz olarak check-up paketi hediye ediyor. Ayrıca, müşterilerinin yetkili servislerde yaptığı 1000 TL üstündeki mekanik harcamalara ise Ford Trucks yeleği hediye ediyor.

Ekim ayı itibarıyla, 3542 ve 4142 inşaat serisi modellerinde ‘Çift Katlı Baskı Balata’ kampanyasını devreye alan Ford Trucks, bu değişim fırsatıyla müşterilerine çift katlı baskı balataya en avantajlı fiyatlarla geçme olanağı sunuyor. Ford Trucks müşterileri, çift katlı baskı balata değişimini kampanya kapsamında 3 bin 200 TL yerine 2bin TL’ye tüm Ford Trucks yetkili servislerinden 31 Aralık 2017 tarihine kadar gerçekleştirebiliyor.

Ford Trucks kampanyaları ve modelleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.fordtrucks.com.tr ve 4443673 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz