FCA ve IVECO, Taormina’daki G7 Zirvesi’ne araç sağlıyor

0
1781

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ve CNH Industrial’ın IVECO markası tarafından sağlanan otomobiller ve ticari taşıtlar, resmi olarak 26 ve 27 Mayıs tarihlerinde İtalya Sicilya Taormina’da gerçekleştirilecek 43’üncü G7 Zirvesi’nde kullanılacak araç filosunu oluşturacak.

Aralarında doğal gazlı Fiat 500L, IVECO Daily Minibus (doğal gazlı ve elektrikli sürümler), elektrikli Fiat 500e, Alfa Romeo Stelvio, Giulia ve Giulietta ile Fiat Ducato modellerinin bulunduğu 90 adet araç zirvenin düzenleyicileri için hazır hale getirildi.

Taormina’da hizmet vermeye hazır tüm araçlar; delegasyonları, bakanları, bürokratları ve zirvenin diğer katılımcılarını taşıyacak.

Bu araçların birçoğu G7 Zirvesi’nin mayıs ve ekim ayları arasında çok sayıda İtalyan kentinde gerçekleştirilecek yan etkinliklerinde de kullanılacak. Bolonya, haziran ayı başlarında Çevre Zirvesi’ne ev sahipliği yaparken, Teknoloji ve Sanayi Zirvesi eylül ayının sonunda Torino’da düzenlenecek.

FCA ve IVECO ortaklığının katkısı, G7 Zirvesi için oldukça önemli. Her iki şirketin de güçlü İtalyan kökleri bulunuyor ve küresel olarak uzun yıllardır varlık gösteriyorlar. Bu küresel varlık, Taormina’daki G7 Zirvesi gibi uluslararası bir etkinlikte büyük önem taşıyor.

FCA ve CNH Industrial’ın yüksek yenilikçilik seviyeleri, onları çok daha gelişmiş ve çok daha akıllı hareketlilik çözümlerine giden yolda ideal bir ortak haline getiriyor. Her iki şirketin araçları, düşük çevresel etkilerinin ve yüksek güvenlik teknolojilerinin yanı sıra maliyet etkin bir fiyatla bugünden yarının ihtiyaçlarını karşılayan hareketlilik ve taşımacılık çözümleri sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz