Continental’den indirim kampanyası

0
564
continental-indirim
Continental; binek, 4X4 ve SUV lastik grubunda 1 Eylül - 31 Aralık tarihleri arasında geçerli indirim kampanyası düzenliyor.

Continental; binek, 4X4 ve SUV lastik grubunda geçerli indirim kampanyasıyla yola çıkanlara arka çıkmaya devam ediyor. 1 Eylül – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında ayrıca sürücücüleri Bonus’a özel 8 taksit fırsatı bekliyor.

Continental; Yaz, Kış ve Dört Mevsim Binek, 4×4 ve SUV lastik grubunda 500 TL’ye varan yeni indirim kampanyasıyla sürücülerin yanında olmaya devam ediyor.

Continental’den binek, 4×4 ve SUV grubu lastiklerine özel indirim

1 Eylül – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Continental marka 16 ve 17 inç binek, 4×4 ve SUV grubu lastiklerinde en az 2 adet lastik alımında 200 TL, 4 adet lastik alımında ise 400 TL indirim sunulurken, sürücüler 18 inç ve üzeri binek, 4×4 ve SUV grubunda en az 2 adet lastik alımında 250 TL, 4 adet lastik alımında da 500 TL indirim fırsatını yakalıyor.

Bonus’a özel 8 taksit fırsatı

Sürücüler indirim kampanyalarından yararlanmanın yanı sıra aynı zamanda lastiklerini Bonus’a özel 8 taksit fırsatıyla satın alabiliyor. Kampanya hakkında detaylı bilgiye https://www.continental-lastikleri.com.tr adresinden ya da 444 8 258 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor. Bonus’a özel taksit avantajı içinse www.bonus.com.tr ve www.flexi.com.tr’yi’den bilgi alınabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz