CASE İş Makineleri, Beton İstanbul 2017 Fuarı’nda hazır beton sektörüyle buluştu

0
1857

CASE, Beton İstanbul 2017 Fuarı’nda sergilediği ürünleriyle inşaat sektörünün ihtiyacı olan yüksek perfomans, güç ve konforu bir arada sunduğunu bir kez daha gösterdi.

Kuruluşun 175. yılını kutlayan ve dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, hazır beton sektörünün bir araya geldiği Beton İstanbul 2017 Fuarı’nda sektörün profesyonellerini lastikli yükleyici ve nokta dönüşlü mini yükleyici modelleriyle buluşturdu.

İstanbul Fuar Merkezi’nde 13-15 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenen fuarda, CASE İş Makineleri, inşaat sektörü başta olmak üzere farklı ve zorlu saha çalışmalarında, kullanıcılarına sağladığı yüksek performans, dayanıklılık ve konfor ile dikkat çeken ürünleriyle en çok ilgi gören firmalardan oldu.

Türk Traktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alessandro Cazzin, ekonominin lokomotif sektöründen inşaat ve onun en temel kolu hazır beton ile ilgili alanlardan birçok şirket ve profesyonelin bir araya geldiği bu fuarda ziyaretçilerle buluşmanın kendileri için önemli olduğunu ifade ederek, “CASE, 175 yıllık köklü geçmişinin kazandırdığı birikim ve deneyimiyle, dünya iş makineleri sektörünün önde gelen markası konumunda. Biz de Avrupa’nın dördüncü dünyanın ise 11’inci büyük pazarı konumunda bulunan Türkiye iş makineleri pazarına böylesine güçlü bir markanın ürünleriyle hizmet vermekten dolayı çok memnunuz. Bugün de, sürekli gelişen ve ülke ekonomisinin büyümesinde önemli bir role sahip olan inşaat sektörünün bir araya geldiği bu fuarda saha çalışmalarında güç, dayanıklılık ve güvenlik ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilen modellerimizle bulunuyoruz.” açıklamasını yaptı.

Garanti koşullarında CASE standardı: ‘1 yıl sınırsız saat

CASE ürünlerine duydukları güvenden de bahseden Alessandro Cazzin, “Ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak garanti koşullarımızı da bir süre önce 1 yıl sınırsız saat olarak değiştirdik. Ülke çapında, müşterilerimizin ihtiyacı olduğu anda, servis ve yedek parça anlamındaki tüm gereksinimlerini geniş yetkili servis ve yedek parça ağımız ile en iyi şekilde karşılıyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en şekilde hızlı cevap verebilmek ve onlardan gelecek talepleri karşılayabilmek adına 444 56 41 numaralı çağrı merkezimizle de kendilerine 7/24 sadece bir telefon uzaklıktayız.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz