İnci Battery, CeMAT Eurasia’ya katıldı

0
1351
Renault Trucks


Sanayinin devleri İstanbul’da CeMAT Eurasia Fuarı’nda bir araya geldi. Yeni teknolojilerin damga vurduğu fuar; lojistik, intralojistik ve lojistik bilişimi teknolojilerini yenilikçi bir anlayışla tek çatı altında topladı. CeMAT Eurasia 2017’de yerini alan İnci Battery, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği yeni ürünlerini tanıttı.

Bu yıl 16’ncısı düzenlenen CeMAT Eurasia Fuarı’nda lojistik, intralojistik ve lojistik bilişim teknolojileri buluştu. İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın endüstriyel akü markası İnci Battery, yenilikçi ürün ve hizmetlerini sektörün profesyonellerine tanıttı.

İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kaymakçı, Türkiye’nin en önemli endüstriyel akü üreticisi ve ihracatçısı İnci Battery markasının Türkiye’de pazar önderi haline gelmesinde yeni üretim teknolojilerini ve ürünleri yakından takip etmelerinin yanı sıra sektörde bir ilk olan “Endüstriyel Müşteri Çözümleri uygulamasının etkili olduğunu ifade etti.

İnci Battery şarj odaları, HF şarj sistemleri, akü takip sistemleri ve ex-proof akü uygulamalarıyla akü ile ilgili tüm süreçlerde müşterilerine destek verdiklerini kaydeden Kaymakçı, “Satış sonrası hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak geliştiriyoruz. Bu amaçla müşterilerimize Endüstriyel Müşteri Çözümleri başlığı altında farklı çözüm paketleri sunmaya başladık. Akü yönetim süreçlerini bütün olarak ele alan bu yaklaşımımızla sektör önderliği konumumuzu sağlamlaştırdık.” şeklinde konuştu.

Katıldıkları tüm CEMAT Eurasia Fuarları’nda potansiyel müşterilerle ve sektördeki diğer profesyonellerle bir araya gelerek endüstriyel akü ve uygulamalarını tanıtma olanağı bulduklarını söyleyen Kaymakçı, GS Yuasa ortaklığının kendilerine kattığı güç ile önümüzdeki dönemde ihracat paylarını artırmayı ve İnci Battery markasını tüm dünyada önder endüstriyel akü üreticisi yapmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Fuarda öne çıkanlar

Fuarda İnci Battery patlama riski bulunan tehlikeli çalışma koşullarında kullanılmak üzere ATEX 2014/34/EU direktifi doğrultusunda hazırladığı ex-proof uygulamalarını tanıttı. Tüm kabloları ve aksesuvarları aleve dayanıklı malzemeden yapılan ex-proof aküler özel çelik kazan sayesinde çarpma ve benzeri darbelere dayanıklı, patlama riskine karşı güvenli kullanım olanağı sunuyor.

İnci Battery’nin akü değişim süreçlerinde müşterilerin karşılaştıkları sorunları çözerken izlediği yöntemi ve şarj odaları uygulamalarını anlatan animasyon film de oldukça beğenildi.

Fuarda ayrıca HF şarj sistemleri ve akü takip cihazlarının bulunduğu şarj birimi ile akü değişim süreçleri, olası riskler ve seçenek uygulamalar katılımcılara tanıtıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz