Otokar, Busworld Turkey 2018’e dokuz aracıyla katılacak

1
744
Otokar Kent Körüklü

Otokar, turizmin başkentlerinden İzmir’de ilk kez kapılarını açacak olan Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı Busworld Turkey’de geniş ürün yelpazesini sergileyecek. Otokar, 19-21 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuarda şehiriçi toplu taşıma, servis ve turizm sektörü için geliştirdiği 7 metreden 18.75 metreye kadar uzanan yenilikçi dokuz otobüsünü tanıtacak.

Otokar, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Ortadoğu, Yakın Doğu, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Akdeniz’den 500’ün üzerinde şirketin yeni ürün ve teknolojilerini tanıtacağı Busworld Türkiye İzmir’e geniş ürün yelpazesi ile katılacak. Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs markası unvanına sahip olan Otokar, 19 – 21 Nisan 2018 tarihleri arasında yedinci kez kapılarını açacak olan Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı Busworld Turkey‘de şehiriçi toplu taşıma, servis ve turizm sektörü talepleri doğrultusunda geliştirdiği 7 metreden 18.75 metreye kadar uzanan yenilikçi dokuz otobüsünü tanıtacak.

Turizm sektörüne Doruk T ve Sultan

Otokar, turizmin merkezi İzmir’de hem şehirlerarası hem de turizm taşımacılığında kazanç artıran, geçtiğimiz yıl yenilenen ödüllü otobüsü Doruk T‘nin yanı sıra Türkiye ve Avrupa’da en çok tercih edilen ve bugüne kadar 30 bine yakın satışı gerçekleşen Sultan ailesini yeni tasarımlarıyla sergileyecek.

Otokar Doruk T

Şehiriçi toplu taşımaya yönelik geniş yelpaze

Sahip olduğu Ar-Ge merkezi ile kullanıcı beklenti ve isteklerine uygun araçlar geliştirerek dayanıklılığı, güvenliği ve ekonomiyi bir arada sunan Otokar, Türkiye’nin dört bir yanında belediyelerin toplu taşıma filolarına kattığı yenilikçi araçları da Busworld‘de sergileyecek. Türkiye’de ilk kez İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Elektrik Su Havagazı Otobüs ve Troleybüs (ESHOT) Genel Müdürlüğü tarafından kullanılmaya başlanan Kent LF körüklünün yanı sıra Kent LF ve Sultan LF otobüsler de Otokar’ın Busworld’deki standında yer alacak. Sultan Maxi City de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Küresel otobüs sektörünün en eski ve saygın uluslararası ihtisas fuarı olarak gösterilen Busworld‘de Otokar, Avrupa’da yaygın olarak kullanılan ve Türkiye için yeni bir kavram olan Kent U aracıyla da ilgi çekecek. 76 kişiye varan yüksek yolcu sığası, orta mesafede ayakta ve oturarak yolcu taşıma imkanı ile dikkat çeken Kent U‘nun Euro 6 standartlarındaki çevreci motoru 233 kW’lik gücü ile yüksek performans sunuyor.​​​

Otokar Sultan LF

Servis ve turizm taşımaclığı için Sultan ve Poyraz

İzmir Büyükşehir Belediyesi desteği ile ilk kez İzmir’de gerçekleştirilecek olan organizasyonda Otokar, servis taşımacılığı için ürettiği araçlarını da sergileyecek. Ürettiği araçlarıyla 40’tan fazla ülkeye otobüs ihracatı gerçekleştiren Otokar, her türlü yol koşulunda üstün performans sağlayan, düşük işletme giderleriyle ön plana çıkan Sultan S‘in yanı sıra, 29+1 küçük otobüs sınıfında uygun ilk yatırım maliyeti, düşük yedek parça ve işletme giderleri ile ön plana çıkan Poyraz’ı da tanıtacak.

Otokar Kent U

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here