CASE, en yeni paletli ekskavatörünü İzmir Marble 2019’da tanıtıyor

0
375
Case_Marble_2019_Fuari__Gorsel2
CASE, İzmir MARBLE 2019’da mermer sektörünün beklentilerini karşılayacak CASE C Serisi paletli ekskavatörlerin en yenisi CX500C’yi tanıtıyor.

CASE, İzmir MARBLE 2019’da mermer sektörünün beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan CASE C Serisi paletli ekskavatörlerin en yenisi CX500C’yi tanıtıyor.

175 yılı aşan köklü geçmişiyle, dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, 27-30 Mart tarihleri arasında İzmir’de bu yıl 25’incisi düzenlenen MARBLE 2019 Fuarı’nda ziyaretçilerini karşılıyor.

Doğaltaş sektörünün en önemli buluşmalarından olan İzmir Marble-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda CASE, C Serisi paletli ekskavatörlerinin en yenisi olan CX500C serisini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

CASE’in tanıtım alanına gelen ziyaretçiler, aynı zamanda yeni makine alımlarında kendilerine sektörün en cazip faiz oranlarıyla sunulan fırsatlarla birlikte satış sonrası servis ve yedek parça kampanyaları hakkında da bilgi alabiliyorlar.

CASE_is_Makineleri_Direkt_Satis_Grup_Muduru_Boga___Ertekin_Gorsel3
CASE İş Makineleri Direkt Satış Grup Müdürü Boğaç Ertekin

CASE’den iş makineleri ihtiyaçları için zengin ürün yelpazesi ve cazip kampanyalar

CASE’in Türkiye’de TürkTraktör’ün iş makinaları alanındaki seçkin ve köklü markası olarak tüketicilerle buluştuğunu söyleyerek açıklamalarına başlayan CASE İş Makineleri Direkt Satış Grup Müdürü Boğaç Ertekin,Dünya doğaltaş sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan İzmir Marble 2019 Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda bir kez daha CASE’in üstün özellikli ürün yelpazesiyle bulunmaktan dolayı çok heyecanlıyız. CASE, ürünlerinin tamamında, iş makinelerinin kullanıldığı zorlu saha çalışmalarında ihtiyaç duyulan yüksek performans, güç, dayanıklılık ve güvenlik özelliklerini bir arada sunuyor. Değişen ihtiyaçlara göre de yeni ürünleriyle ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu önemli fuarda, mermer sektörünün ihtiyacına yönelik C Serisi Paletli Ekskavatörleri olan CX500C serisinin ilk tanıtımını yapıyoruz.Zorlu saha çalışmaları için tasarlanmış CX500C ile kullanıcılara, dayanıklılık, yüksek performans, yakıt verimliliği ve konforu maksimum seviyede tutan bir ürün sunuyoruz.” diye açıkladı.

İzmir Marble 2019’da ziyaretçileri aynı zamanda farklı kampanyalarla da karşıladıklarını sözlerine ekleyen Boğaç Ertekin, “Bu kampanyalarımızı oluştururken yeni makine alımı yapmak isteyenlere sektörün en cazip faiz oranlarını sunarken; satış sonrası ihtiyaçlar için de uygun alternatifler oluşturduk. Servis ve yedek parça tarafında çok cazip koşullarla oluşturduğumuz kampanyalarla ziyaretçilerimizi karşılıyoruz.” dedi.

Case_Marble_2019_Fuari__Gorsel1
CASE’in tanıtım alanına gelen ziyaretçiler, aynı zamanda yeni makine alımlarında kendilerine sektörün en cazip faiz oranlarıyla sunulan fırsatlarla birlikte satış sonrası servis ve yedek parça kampanyaları hakkında da bilgi alabiliyorlar.

Boğaç Ertekin, sözlerine şöyle devam etti: “Performans, üretkenlik, yakıt tüketimi ve satış sonrası hizmetleri bir arada değerlendirerek genel işletim maliyetine odaklanan CASE, Ankara, İzmir ve Gebze’de bulunan bölge müdürlükleri başta olmak üzere Adana, Antalya, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Konya, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Zonguldak’taki yetkili servisleri ile yaygın bir ağa sahip. Sektörün en büyük yedek parça deposuna sahip olmamıza  ve donanımlı servislerimizle sunduğumuz satış sonrası hizmetlerimize ek olarak; çağrı merkezimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine kapsamlı bir şekilde cevap veriyoruz. Ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak da sektörde fark yaratan 1 yıl sınırsız saat garanti sunuyoruz. Tüm sektörü 30 Mart’a kadar fuara davet ediyoruz”.

Fuarda sergilenen ürünler:

Mermer sektöründe 35 ton üzerindeki C Serisi ekskavatörleri ile tercih edilen CASE, ürün yelpazesine kattığı yeni ekskavatörü 50 tonluk CX500C ile sektördeki iddiasını korumaya devam ediyor.

Mermerin zorlu çalışma şartları altında, üstün dayanıklılık ve yüksek performans mottosu ile kullanıcıların oldukça beğenisini toplayan CASE, CX500C ile de operatör konforunu sahip olduğu teknolojik özellikleri ile azami seviyede tutuyor ve uzun süreli çalışmalarda güven veriyor. 

FTP motorlara sahip 921F ve 1021F model lastik tekerlekli yükleyiciler, son teknolojiyle donatılmış özellikleri, operatöre sağladığı yüksek konfor ile yüksek üretkenlik ve kaldırma sığasını düşük yakıt performansıyla sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here