Şimdiye kadarki en büyük Busworld Avrupa Brüksel’de düzenleniyor

0
606
Busworld Avrupa

Pitoresk Kortrijk kentindeki 24 fuarın ardından Busworld Avrupa Fuarı, Belçika’nın ve aynı zamanda Avrupa’nın başkenti Brüksel’e taşınıyor. Brüksel; uluslararası havalimanı, tren istasyonu, daha fazla otel odası, daha fazla kafe ve lokantası, daha fazla eğlence yeri ve Avrupa Komisyonu ile büyük olanaklar sunuyor.

2019 yılı başı itibariyle fuarın tüm standları neredeyse satılmış durumda. Yüzde 50 artışla 40 bin metrekareden 60 bin metrekareye büyüyen sergileme alanı şimdiye kadarki en büyük fuara işaret ediyor.

Daha büyük alan, daha fazla katılımcı, daha çok görülecek, dokunulacak, içine oturulacak ve test edilecek araç ile ziyaretçiler kendilerini şimdiden 18 ve 23 Ekim 2019 tarihleri arasında Brüksel Expo’da düzenlenecek fuara hazırlıyorlar.

Tam katılımcı listesine www.busworldeurope.org websitesinden ulaşılabiliyor.

UITP ve Busworld Akademi işbirliğiyle düzenlenecek “Uluslararası Otobüs Konferansı” da Busworld Fuarı ile eşzamanlı olarak 21 ve 23 Ekim 2019 tarihleri arasına Brüksel’de kapılarını açacak. Ziyaretçiler, fuarı ziyaret ederlerken aynı zamanda seminere de katılabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here