Busworld Avrupa, iyimser katılımcılarıyla birlikte Ekim ayında düzenlenecek

0
423
busworldeurope
Busworld Avrupa, 9-14 Ekim 2021 tarihleri arasında Brüksel Expo'da gerçekleştirilecek.

Avrupa’da otoyolda rampayı çıkmadan önce son vadiye ulaşılırken, dünyanın bazı bölgelerinde virüs kontrol altına alındı.

Tek yol, ileri giden yoldur.” ilkesine harfiyen uyan Busworld takımı, normal hazırlıklarına son hızla devam ediyor. Medya kampanyaları reverve edildi ve nisan ayında başlayacak. Busworld Ödülleri organizasyonu ilk toplantısını yaptı ve tüm otobüs üreticilerine davetiye gönderdi. Satış birimi de her gün yeni katılımcıları portföyüne ekliyor.

Yenilenen Busworld Avrupa web sitesinde yer alan katılımcı listesinde de görülebileceği üzere maalesef iki önemli marka fuarda yer almıyor: Daimler Otobüsleri ve Volvo Otobüsleri. Resmi olarak Busworld 2021‘e katılmama kararı aldılar. Diğer yandan diğer tüm önemli markalar fuarda yer alacaklar. Bunlardan bazıları şunlar: Van Hool, MAN, VDL, Scania, Irizar, Iveco, Solaris Bus & Coach, Otokar, Anadolu Isuzu, BYD, Karsan, Alexander Dennis, Ebusco, Yutong, Caetanobus (Toyota ile), Marcopolo ve daha birçoğu. Tam listeye www.busworldeurope.org adresinden ulaşılabilir.

Otobüs ve karoser üreticileri toplamda 30 bin metrekarelik bir alanda yer alacaklar. Her zaman olduğu gibi birçok prömiyer gerçekleştirilecek ve en yeni kentiçi ve seyahat otobüsleri ile minibüsler tanıtılacak. Ziyaretçiler otobüs ihtiyaçlarını yine karşılayabilecekler.

Bu bülten yazıldığı sırada Busworld, 303 katılımcının kaydını almış ve toplam alanının yüzde 75’ini satmış durumdaydı. En iyi yerler satın alındığı için ilgilenen katılımcıların rezervasyonlarını ertelememeleri öneriliyor.

Busworld Avrupa Direktörü Mieke Glorieux, şu açıklamayı yaptı: “Bize gösterdikleri güvenden dolayı tüm sadık katılımcılarımıza son derece minnettarız. Bizimle birlikte olmaktan dolayı pişman olmayacaklar. Dr. Nicholas Butler bir keresinde şöyle demişti: ‘İyimserlik, başarı için esastır ve aynı zamanda cesaretin ve gerçek ilerlemenin temelidir.’ Cesur katılımcılarımız ve dünya çapındaki ağımızla birlikte kentiçi ve seyahat otobüslerinin tekrar yola çıkması için çalışıyor ve yatırım yapıyoruz. Tüm desteğiniz için teşekkürler. Ekim’de görüşelim.

Busworld Avrupa, 9-14 Ekim 2021 tarihleri arasında Brüksel Expo‘da gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here