DAF, 250 bininci Super Space Cab’in üretimini kutluyor

0
1221
DAF_Super_Space_Cab_Celebration_Edition
DAF Trucks, DAF XF Super Space Cab modelinin 250.000'inci üretimini kutlamak için özel çizgilerle tasarlanmış lüks Super Space Cab Celebration Edition'ı sunuyor.

DAF, DAF XF Super Space Cab modelinin 250 bininci üretimini kutluyor. Sürücülere konyak renkli standart deri paketin yanı sıra lüks döşemelerle işlenmiş bir iç alan sunuluyor.

Sürücüye en yüksek konfor seviyesini nasıl sunabiliriz?” sorusuyla çıkılan yolda 1984’te DAF 3600 Space Cab pazara sunuldu. Bu model, iç alanı ve yükseltilmiş tavanı sayesinde sürücü konforunda çıtayı yükseltti. DAF 1994’te daha da ileri giderek Super Space Cab‘i üretti. DAF bu modelle de yeni standartlar belirledi.

DAF_Super_Space_Cab_Celebration_Edition_And_1993_First_Edition
DAF Super Space Cab Celebration Edition ve 1993 model ilk nesil Super Space Cab

Sürüş için ideal yer

En yeni DAF XF Super Space Cab’in kabini, her sürücünün çalışıp yaşayabileceği ve uyuyabileceği en ideal yer olarak tanımlanıyor. Güzel bir şekilde dekore edilmiş kabin, benzersiz bir ergonomiye ve oldukça geniş bir alana sahip. Hacmi en az 12,6 m3 olan kabin, pazardaki en geniş kabin özelliğini taşıyor. XF Super Space Cab, 2,23 metrelik etkileyici bir yüksekliğe sahip ve 925 litrelik depolama alanı sunuyor. Kabinde iki adet geniş yatak bulunuyor. 80 cm genişliğinde ve 2,20 metre uzunluğundaki alt yatakta standart olarak derin Xtra Comfort şilte yer alıyor. DAF XF siparişlerinin yarısı bu gibi nedenlerle Super Space Cab olarak veriliyor.

DAF_Super_Space_Cab_Celebration_Edition_Jamaica_Blue
DAF XF Super Space Cab Celebration Edition, 4×2 FT ve 6×2 FTG çekici modellerinde ve tüm kamyon yapılandırmalarında mevcut.

DAF XF Super Space Cab Celebration Edition, 4×2 FT ve 6×2 FTG çekici modellerinde ve tüm kamyon yapılandırmalarında mevcut. Güç ünitesi açısından 330 kW/450 bg güce sahip PACCAR MX-11 veya 355 kW/480 bg ya da 390 kW/530bg güç değerlerine sahip PACCAR MX-13 motor seçilebiliyor.

Bu özel modelin iç döşemesi ülkeye özel olup her model, yerel müşteri tercihlerine göre yapılandırılıyor. Yine de her bir Celebration Edition, göz alıcı konyak renkli deri paketi de dahil olmak üzere Exclusive iç tasarıma sahip. Üstelik azami uyku konforu için her yatakta DAF’ın 15 cm derinliğindeki Xtra Comfort şiltesi bulunuyor. Ayrıca hızlı DAF TNR navigasyon sistemi, arka duvardan çalışma özelliği bulunan en kapsamlı klima kontrolü ve DAF’ın etkileyici büyüklükteki buzdolabı standart olarak sunuluyor.

DAF_Super_Space_Cab_Celebration_Edition_White
DAF XF Super Space Cab Celebration Edition

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here