Thermo King, 14’üncü kez “En İyi Marka” ödülünü aldı

0
1036

Mobil uygulamalar alanında da önder olan soğutma sistemleri markası Thermo King, 14 yıl üst üste ETM Ödülleri’nde “Soğutma Üniteleri” kategorisinde “En İyi Marka” ödülüne layık görüldü.

Almanya’nın önde gelen taşımacılık ve lojistik dergileri FERNFAHRER, Lastauto Omnibus, Trans Aktuell ve eurotransport.de, Thermo King markasını kalitesi, servis hizmetleri, fiyat/performans dengesi ve imajıyla ön plana çıkardı.

Her yıl düzenlenen ETM (EuroTransportMedia) Ödülleri, okuyucu oylaması ve dünyanın önde gelen uzman kurumlarından biri olan DEKRA ve ETM Verlag yayınevi ile birlikte organize ediliyor. Bu yıl gerçekleştirilen ETM 2018 ödüllerinde, 13 bine yakın okuyucu oylamaya katılarak Thermo King’i “En İyi Soğutucu Ünite” markası olarak seçti.

Thermo King, oylamanın kamyon ve otobüs endüstrisinden, ticari tedarikçi araçlara kadar genişletildiği 2005 yılından bu yana, okuyucuların zirvedeki tercihi olmaya devam ediyor.

Thermo King, ürün grupları içerisinde TIR, kamyon, kamyonet – panel van araçlara uygun soğutucu birimler ile farklı kullanım alanları için taşınabilir ColdCube ürünleri ve otobüs – tren klimasında en geniş yelpazede teknik çözümler sunuyor. Çözümlerini sıfır yayım, tamamen elektrikli ve hibrit sistemlerle sunan marka, sürdürülebilir ve akıllı sistemleriyle geleceğin teknolojisini müşterilerine ulaştırmayı hedefliyor.

Ülkemizde 2008 yılı ağustos ayından itibaren Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde satış ve servis alanında hizmet vermeye başlayan Thermo King, aynı yıl itibariyle Doğuş Otomotiv bünyesindeki kurumsal ve organizasyonel yapılanmasını tamamladı.

Türkiye genelinde 15 adet satış ve servis noktası ile müşterilerinin sürekli yanında olmayı amaçlayan Thermo King, müşterilerine en yakın noktalarda hizmet verme hedefi doğrultusunda, yetkili satıcı ve servisleri ile büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz