Brisa Probox, Kuzey Çevre Otoyolu’nda araçlara 7/24 hizmet veriyor

0
539

Brisa, sektörde bir ilk olarak geliştirdiği, mobil servis mağazası Probox ile lastik hizmetleri sunuyor. İş ortağı Marmara Lastik ile birlikte Brisa, Probox servisini, IC İçtaş İnşaat-Astaldi konsorsiyumu ICA tarafından inşa edilen ve işletilen Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nda sürücülerle tek lastik firması olarak buluşturmaya başladı. Probox, binek ve ticari tüm araçlara lastik hizmetleri ve yol yardım desteği verecek.  

Brisa, hizmet inovasyonları ile sürücülerin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda şirketin filo araç parklarında ticari taşıt sürücülerine özel olarak geliştirdiği Probox, bu kez hem binek hem ticari taşıtlar için Kuzey Çevre Otoyolu’nda mobil lastik sökme-takma ve yol yardımı hizmetleri vermeye başladı.

Brisa, iş ortağı Marmara Lastik ile birlikte İstanbul’daki Yavuz Sultan Selim Köprüsü yolu ve Kuzey Çevre Otoyolu’nda araç sahiplerini Probox hizmetleri ile buluşturuyor. Edirne istikametinde 69. kilometrede bulunan Bi’ Mola Çiftalan dinlenme tesisindeki Aytemiz Petrol içerisinde konumlanan mobil lastik servis biriminde Brisa‘nın deneyimli takımları tüm lastik servisi hizmetlerini müşterilerine sunuyor.

Araçların lastik sökme-takma ihtiyaçlarına cevap verecek yepyeni bir kavram olan Probox, içerisinde bulunan tam donanımlı bir yol yardım aracı ile de sürücülerin 7/24 yanında yer alıyor. Sürücüler lastikle ilgili herhangi bir ihtiyaçları olması durumunda Kuzey Çevre Otoyolu’nda hizmet verecek olan Probox hizmetlerinden yararlanabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here