Krone, Transport Compleet Fuarı’na katılıyor

1
1434
Krone konteyner şasi Box Liner eLTU 70

Alman treyler üreticisi Krone, 13 – 15 Mart 2018 tarihleri arasında Hollanda Hardenberg’de gerçekleştirilecek uluslararası ticaret fuarı Transport Compleet ‘te ürünlerini sergileyecek.

Krone’nin sergileyeceği ürünlerden ilki yüksek değerli elektronik, giysi ve mobilya gibi yüklerin taşınacağı kapalı kuru yük kasalı Dry Liner City. İkincisi ise sağlam ama hafif konteyner şasi Box Liner eLTU 70. Çok işlevli bu yarı treyler ile 20’likten 45’liğe kadar farklı uzunluklarda konteynerler taşınabiliyor.

KRONE Trailer BV Genel Müdürü André Menzing

Krone, Hollanda’da Rotterdam’daki KRONE Trailer BV tarafından temsil ediliyor. Konteyner limanının yanındaki KRONE Merkezi Ekim 2016’da açıldı. KRONE Merkezi’nde bakım- onarım, sıfır ve ikinci el satış, finansman ve filo hizmetleri sunuluyor. KRONE Trailer BV Genel Müdürü André Menzing, yaptığı açıklamada “Taşımacılık çözümleri uzmanları olarak fuarı dört gözle bekliyoruz. 2017’de fuara 13 bin ziyaretçi gelmişti. Fuara gelen müşteriler,araçlara yakından göz atabiliyor, çözümleri tartışabiliyor ve doğrudan geri besleme veriyorlar. Sektörle kurulun bu ilişkiler bizin için çok önemlidir.” dedi.

Krone Dry Liner City

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz