Hidromek, tasarım ödüllü ürünlerini Antalya’da sergiliyor

2
953

Dünyanın en büyük 50 iş makinesi üreticisi arasında yer alan HİDROMEK, iş ve inşaat makinesi sektörlerinin yerli ve yabancı temsilcileriyle Antalya’da buluşuyor. 6 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen CM-EXPO İş, İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı’nda HİDROMEK yenilikçi ve tasarım ödüllü ürünlerini sergileyecek.

Bu sene kuruluşunun 40’ıncı yıldönümünü kutlayan HİDROMEK’in 43 binin üzerinde iş makinesi 100’den fazla ülkede çalışıyor.

Yerli üreticilerin ihracat stratejilerine katkı sağlamak amacıyla Afrika ve Ortadoğu’nun farklı ülkelerinden alım heyetlerini bir arayan getiren CM-EXPO İş, İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı’nda HİDROMEK yerini aldı.

Bu sene ikincisi düzenlenen fuar, geçtiğimiz sene Türkiye’den ve yurtdışından bakanlar ve üst düzey devlet yetkililerinin yanı sıra 22 ülkeden 500’den fazla yabancı iş insanı ve 10 binin üzerinde yerli ziyaretçiyi ağırlamıştı.

HİDROMEK iş makinesinden ofis konforu sunuyor

En zorlu koşullarda dahi beklentileri karşılayan HMK 102B SUPRA, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansı ile iş verimliliğini artırıyor. Zorlu ve uzun mesaide konforlu bir çalışma ortamı ve kolay bir kullanım sunan HMK 102B SUPRA’nın güçlü kol ve kova koparma kuvveti, makinenin zorlanmadan yüke girmesini sağlıyor.

Zorlu coğrafik koşullara ve ağır çalışma şartlarına göre tasarlanan  ALPHA serisi kazıcı yükleyiciler, farklı ihtiyaçlara cevap verecek uygun paketleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Yüksek operatör konforu ile ön plana çıkan HMK 102B ALPHA A5, aynı zamanda ağır şartlara göre tasarlanan güçlü kol ve kova koparma kuvveti ve ileri teknoloji ile üretilen çelik konstrüksiyonu ile sorunsuz ve sürekli çalışma olanağı sunuyor.

Tasarım ödüllü HMK 600 MG motor greyder, tesviyeden kazımaya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok iş için tercih ediliyor. Maksimum dayanıklılık ve üretim sağlayan HMK 600 MG, hemzemin düzenlemesi, kazma ve kış koşullarında kar küreme gibi çeşitli işler için yüksek performans gösteriyor.

HİDROMEK’in, 30 ton sınıfındaki HMK 300 LC paletli ekskavatörü üzerinde yaptığı geliştirmeler ile pazara sunduğu yeni ürünü HMK 300 LC Plus da sergilenecek ürünler arasında. Artırılan kova kapasitesi ve geliştirilmiş hidrolik sistem tasarımı sayesinde yüzde 10 daha hızlı (saniye), yüzde 17 daha üretken (m3/saat) ve yüzde 7 daha verimli (m3/litre) olan HMK 300 LC Plus, daha az yakıtla daha çok iş üretiyor. Standart olarak sunulan ”Otomatik Stop” sistemi, makine rölantiye geçtikten 60 saniye sonra motoru otomatik olarak durdurarak yakıt tasarrufu sağlarken, çevre korunmasına da katkıda bulunuyor. Tasarlanan ergonomik hava süspansiyonlu koltuk ve yüzde 30 iyileştirme ile sınıfının en yüksek soğutma performansına sahip klima sistemi operatöre konforlu bir şekilde çalışma olanağı sunuyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan HMK 300 LC Plus; yol yapımı, inşaat ve hafriyat sektörlerinde ağırlıklı olarak tercih ediliyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here