Prometeon TIR’ı 5 bin kamyon sürücüsü ile buluştu

1
921
Renault Trucks

Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon’un, bu yıl 3’üncü kez düzenlediği Kamyon Kooperatifleri Roadshow’u sona erdi. “Her Koşulda Yanındayız” sloganıyla 9 bin kilometre yol katedildi ve 29 ilde, 42 noktada, 5 bin kamyon sürücüsü ile bir araya gelindi.

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiyenin roadshow etkinliği için hazırladığı özel Prometeon TIR’ı 25 Haziran – 16 Ağustos tarihleri arasında yaklaşık 9 bin kilometre yol katetti ve 29 ilde, 42 noktada yolların kaptanları ile bir araya geldi. 42 kooperatifte bulunan araçların lastikleri uzman ekipler tarafından kontrol edilerek, bilgilendirmeler yapıldı. Yaklaşık 3 bin kaptana optisyen eşliğinde göz muayenesi hizmeti de sunuldu.

Etkinlik kapsamında; lastikten en yüksek verimi almak için dikkat edilmesi gereken noktalar, Pro 7/24 yol yardım servisi, Novateck kaplama garantisi gibi hizmet ve ürünlerle ilgili bilgi paylaşıldı. Kaptanlara lastikte hava basıncının önemi ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda uzmanlar tarafından önemli bilgiler verildi. Verilen bilgilerle yarışmalar yapıldı, kazananlara ödüller dağıtıldı. Roadshow boyunca, Prometeon Türkiye satış yöneticileri ve iş ortakları da hazır bulunarak, kaptanların sorularını yanıtladı.

“Her koşulda yanındayız sloganıyla şoförlerimizi yalnız bırakmıyoruz”

Prometeon Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak; “Prometeon Türkiye olarak, 3’üncüsünü gerçekleştirdiğimiz kamyon kooperatifleri roadshowumuzda bu yıl farklı olarak Prometeon TIR’ı ile yola çıktık. ‘Her Koşulda Yanındayız’ diyerek kamyoncu dostlarımızla bir araya geldik. Hem onları lastikle ilgili bilgilendirdik hem de ihtiyaçlarını dinledik ve oldukça güzel geridönüşler aldık. Üç yılda toplam 40 farklı ile gidip, 111 etkinlik yapıp, 17 bin kaptanla bir araya gelmiş olduk. Roadshowumuza önümüzdeki yıl da devam etmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Prometeon Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak

1 Yorum

  1. Elektrikli araçlar konusunda daha fazla bilgi lütfen, bu konuda bilgilendirici yazılar yazıyorsunuz, daha detaylı bilgi alabileceğim yazılar için link ekleyin lütfen

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz