BharatBenz, PPS Trucking ile Odisha’daki ağını genişletiyor

0
186
bharatbenz_066
PPS Trucking, Sambalpur'da Chandikol ve Bhubaneswar'dan sonra üçüncü temas noktasını açtı ve eyaletteki toplam BharatBenz temas noktasını 12'ye çıkardı.

Doğu bölgesindeki ayak izini genişleten Daimler India Commercial Vehicles (DICV), PPS Trucking ile birlikte Sambalpur’da (Odisha) yeni BharatBenz Kamyon ve Otobüs atölyesinin açılışını yaptı. Yeni temas noktasının açılması, Odisha eyaletinde BharatBenz ürünlerine yönelik artan talebi yansıtıyor.

Açılışla ilgili olarak konuşan DICV Pazarlama, Satış ve Müşteri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Rajaram Krishnamurthy, “Odisha, eyaletteki mineral bakımından zengin fabrikalarıyla DICV için önemli bir pazar. BharatBenz ürünleri, bu bölgede güçlü bir büyüme ve müşterilerden kabul gördü. Varlığımızı güçlendirmeye ve müşterilerimiz için büyümeyi sağlayan müşteri odaklı ürün çözümleri sunmaya yatırım yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

PPS Trucking CEO’su Abishek Chakraborty ise şunları söyledi: “BharatBenz bayimiz, Sambalpur’da çalışan araçlara kapsamlı ticari araç çözümleri sağlayacak. Müşteriler, en iyi satış tavsiyesi ve son teknoloji ‘Proserv’ satış sonrası desteğinden emin olabilirler.

Her tür müşteriye kolaylık ve esneklik sağlayan BharatBenz bayileri, önde gelen ulusal ve eyalet karayollarında yer alıyor. Altın dörtgen Kuzey-Güney ve Doğu-Batı Koridorları’nın ulusal karayollarında, iki BharatBenz temas noktası arasındaki ortalama mesafe 140 ile 180 km arasında değişiyor. BharatBenz, bu otoyollarda müşterilere 2.5 saat içinde ulaşıyor.

Odisha’daki BharatBenz Satış ve Servis ağı hakkında

Odisha’da BharatBenz‘in artık Sambalpur, Rourkela, Angul, Barbil, Keonjhar, Berhampur, Chandikol, Balasore ve Bhubaneswar’daki bayiler dahil 12 ağ temas noktası bulunuyor. Bayiler, BharatBenz kamyon ve otobüslerinin tamamı için eksiksiz satış, servis ve değişim desteği sağlıyor. Yüksek üretkenlik araçları, gelişmiş kılavuzlu tanılama ve mobil servis vanlarıyla donatılmış durumdalar. Bayiler, nakitsiz sıfır amortisman sigortası, tam bakım sözleşmeleri, uzatılmış garanti, 7/24 yol yardımı, araç takip sistemleri ve sürücü eğitimi gibi bir dizi katma değerli hizmet sağlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here