CASE IH, Adana Tarım Fuarı’na katıldı

0
1609
TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz
Renault Trucks

TürkTraktör’ün seçkin markası Case IH, Adana Tarım Fuarı’nda çiftçilerin ‘en yeni yol arkadaşı olacak’ Puma X serisini görücüye çıkarırken; yerli modellerdeki yüzde 12’lik indirim ile çiftçinin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Traktörde ‘seçkin marka ayrıcalığını yaşamak isteyenler’in tercihi Case IH, Adana Tarım Fuarı’ndaki bin 215 m²’lik tanıtım alanında ziyaretçilerini yeni ürünler ve ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış kampanyalarla karşılıyor.

Geçtiğimiz sene dünyadaki 175’inci yılını kutlayan Case IH, bu yıl büyük işletmelerin en gözde ürünü olmaya aday olan ve Puma ailesinin en yeni üyesi yakıt tasarruflu Tier 4B motora sahip ekonomik Puma X’i ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz, “Akdeniz Bölgesi’nin önemli illerinin başında gelen ve yüzölçümünün yaklaşık yüzde 38’i tarım alanı olan Adana’da, çiftçilerin mekanizasyonu ve akıllı tarım uygulamalarını takip eden bir profilde de olduğunu görüyoruz. Bu yüzden ‘Profesyonelerin Tercihi Case IH olarak; daha fazlasını isteyen bölge çiftçimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Adana Tarım Fuarı’nda bir kez daha bir aradayız. Adana’ya bu yıl Case IH ürün ailesinin en yeni üyesi olan Puma X ile birlikte geldik. Avrupa’da satılan sürümü ile bire bir aynı olan bu model, Puma Tier 4B’nin tüm güçlü yanlarını korumanın yanı sıra daha ekonomik hale getirilmiş yeni bir seri.” sözleriyle Adana Tarım Fuarı’nın genel bir değerlendirmesini yaptı.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz

Case IH’in seçkin modelleri çok özel bir indirim kampanyasıyla çiftçilerle buluşuyor

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz, şöyle devam etti: “TürkTraktör olarak gerek üretimimizin gerekse de farklı kampanyalarımızın odağında daima çiftçilerimiz bulunuyor. Değişen ekonomik şartları da göz önüne alarak, ‘devir ekonomi ve çiftçimize destek devri’ diyerek Adana Fuarı’nda Ankara ve Erenler’deki fabrikalarımızda üretilen yerli modellerimizi yüzde 12’lik bir indirim oranıyla çiftçilerimize sunuyoruz. Böylece çiftçinin traktör ihtiyacına yönelik Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nı da destekliyoruz.”

Fuarda çiftçileri çok geniş bir ürün yelpazesiyle karşıladıklarını da kaydeden Akyüz, “Case IH, Türkiye genelindeki hizmet verdiği noktalarında ‘3S’ kurgusu içinde satış, servis ve yedek parça hizmetlerini bir arada ve tek noktadan, belirli servis standartlarında sunuyor. Bu noktalar gerek atölye imkânları gerekse de müşteri hizmetleri ile teknik ve idari alanlarıyla örnek işletmeler olarak dikkat çekiyor.” dedi.

Adana Tarım Fuarı, Case IH standında aynı zamanda bahçe sahiplerinin beğenisini toplayan Case IH JXB serisinin yanı sıra Case IH Optum CVX, JXC, MaxPro, Farmall C, PUMA ve Maxxum serisi traktörler de sergileniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz