Şişecam Otomotiv, Almanya’da otomotiv camlarını tanıttı

0
1172
Renault Trucks

Otomotiv camı üreticisi Şişecam Otomotiv 16 – 18 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya Wolfsburg’da düzenlenen 10’uncu Uluslararası Tedarikçiler 2018 Fuarı’na katıldı. Otomotiv endüstrisi tedarikçilerine yönelik düzenlenen fuarda Şişecam Otomotiv, ürün standıyla ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Dünyada düzcam, cam ambalaj, cam ev eşyası ve kimyasallar üretiminde önde gelen oyuncular arasında yer alan Şişecam Topluluğu, otomotiv camları konusundaki iddiasını Şişecam Otomotiv ile sürdürüyor. Dört ülkede otomotiv camı üretimi ve ayrıca dört farklı üllkede yer alan tesislerinde cam üzerine ikincil uygulamalar yaparak, küresel bir şirket olan Şişecam Otomotiv, 16 – 18 Ekim tarihleri arasında Almanya Wolfsburg’da düzenlenen 10’uncu Uluslararası Tedarikçiler Fuarı 2018’de yerini aldı.

Üç gün boyunca düzenlenen fuarda Şişecam Otomotiv, otomotiv endüstrisi tedarikçilerine yönelik geliştirdiği ileri teknoloji ürünlerini sergiledi. 

25 metrekarelik standında 18 adet ürün sergileyen Şişecam Otomotiv, Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdürerek pazarın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunuyor. Şişecam Otomotiv fuarda, ziyaretçilere otomotiv camları kategorisinde, çift cam, enkapsüle camlar, ön camlar, kapı ve arka camlar gibi ürünlerini tanıttı; yeni ürünü olan kaplamadan ısıtmalı ön camın performans değerlerini simülasyon ile deneyimleme olanağı sundu.

Bu yıl 34’ten fazla ülkeden 830’dan fazla katılımcının yer aldığı fuarda, elektrik-elektronik-mekatronik, bilgi-işlem, lojistik, üretim süreçleri, geliştirme, montaj-sürüş kontrolü-gövde, araç içi modüller, kimyasal ürünler, metal konstrüksiyon-araç gövdesi konstrüksiyonları başlıkları ele alındı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz