Armutlu Belediyesi, TürkTraktör’ün yerli üretim iş makinelerini tercih etti

0
434
Armutlu_Belediye_Baskani__Mustafa_Tokat_ve_TurkTraktor_ISMakineleri_Birimi_Grup_Md_Bogac_Ertekin_
TürkTraktör, Armutlu Belediyesi’ne 2 adet yerli üretim New Holland B115 Pilot model Kazıcı Yükleyici teslim etti.

TürkTraktör, iş makineleri alanında da büyümeye devam ediyor. Tarım mekanizasyonundaki 67 yıllık tecrübesini iş makinelerine de taşıyan TürkTraktör, Armutlu Belediyesi’ne 2 adet yerli üretim New Holland B115 Pilot model Kazıcı Yükleyici teslim etti. Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat ve TürkTraktör Bursa Bölge Müdürü Burak Özkan’ın katılımıyla gerçekleşen törende teslim edilen iş makineleri TürkTraktör’ün Ankara’daki fabrikasında yerli olarak üretiliyor. Armutlu Belediyesi satın aldığı kazıcı yükleyicileri su, kanalizasyon, park bahçe ve temizlik işleri gibi altyapı hizmetlerinde kullanacak.

Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat,TürkTraktör’ün üretim gücü ve çatısı altında bulunduğu Koç Holding güvencesinde yerli olarak üretilen New Holland Kazıcı Yükleyiciler beklediğimiz şartları sağlıyor. Bölgemizde hizmet veren Aysar’ın güçlü satış sonrası hizmetleriyle, ihtiyaç dahilinde en hızlı desteğin de sağlanacağını biliyoruz. Gücü ve performansı yüksek bu makineleri bölgemize sunacağımız hizmetlerimizde en etkin ve faydalı şekilde kullanmayı hedefliyoruz.” dedi.

Ürettikleri iş makineleri ile Armutlu Belediyesi bölge çalışmalarına katkı sağlayacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirten TürkTraktör İş Makineleri İş Birimi Grup Müdürü Boğaç Ertekin, “Kazıcı yükleyiciler başta olmak üzere, iş makinelerinin yaygın şekilde kullanıldığı sektörlere yönelik yatırımlar pandemi koşullarına rağmen artış göstererek devam ediyor. Bu durumun iş makineleri pazarındaki talebi olumlu etkilediğini gözlemliyoruz. Yerli üretim kazıcı yükleyicilerimizle, belediyelerimizin kazıcı yükleyici iş makinesi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Bizim işimizin olmazsa olmazı satış sonrası hizmetler alanında da verdiğimiz iyi hizmetlerimiz ve Türkiye geneline yaygın bayi ağımızla müşterilerimizin yanındayız. Sunduğumuz makinelerin sağladığı güven ve kalitenin yanı sıra, müşterilerimize ihtiyaç duydukları parça ve servis hizmetlerini de en hızlı ve kaliteli şekilde ulaştırıyoruz. Armutlu Belediyesi’ne teslim ettiğimiz B115 model Kazıcı Yükleyicilerimizin, bölge bayimiz Aysar’ın ilgi ve güvencesinde takip edileceğine duyduğumuz güvenin rahatlığı içerisindeyiz. Bayimizle beraber TürkTraktör olarak hep birlikte Armutlu Belediyesi’nin işlerinde en yüksek faydayı sağlayabilmesi adına çalışıyor olacağız. Armutlu Belediyesi için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.’’ dedi.

TurkTraktor_Armutlu_Belediyesi__isMakineleri_Teslimat
Armutlu Belediyesi satın aldığı kazıcı yükleyicileri su, kanalizasyon, park bahçe ve temizlik işleri gibi altyapı hizmetlerinde kullanacak.

En modern motor ve sanzıman kombinasyonu sayesinde azami verim

New Holland B Serisi Kazıcı Yükleyiciler, yüksek dayanıma sahip komponent bileşimi ve yüksek teknolojik özellikleriyle B110B ve B115B olarak iki farklı model seçeneği ile üretiliyor.

B Serisi Kazıcı Yükleyiciler‘de bulunan 110 beygir gücündeki motor, en gelişmiş teknolojilerden biri olan Yüksek Basınçlı Common Rail Yakıt Enjeksiyon Sistemine sahip. Birim yakıttan maksimum verim sağlayan teknoloji, yüksek güç üretirken yakıt tüketiminin düşük seviyelerde kalmasını sağlıyor.

Optimum dişli oranlarına sahip tam otomatik Powershift şanzıman yükleme, tesviye, dozerleme uygulamalarında tekerleklerde mükemmel bir itiş gücü sağlıyor. Powershift şanzıman yol yürüyüşlerinde sunduğu sarsıntısız geçişleriyle, makinenin doğrusal biçimde hızlanmasına da destek oluyor.

B110B ve B115B modellerinin her ikisinde de standart olarak sunulan diferansiyel kilidi, kaygan ve gevşek zeminlerde tekerleklerin patinaja düşmesini önleyerek her zaman maksimum çekiş sunuyor. B110B modelinde arka aks üzerinde yüzde 100 kilitli diferansiyeller kullanılırken; B115B modelinde her iki aks üzerinde Sınırlı Kaydırmalı Diferansiyel Kilidi (LSD) kullanılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz