www.sigortaladim.com ve OPET işbirliği

0
346
Opet_sigortaladimcom
www.sigortaladim.com, OPET ile yaptığı işbirliği kapsamında sigorta yaptıranlara OPET istasyonlarında geçerli yakıt puan hediye ediyor.
Renault Trucks

Müşterilerine sigorta ürünlerini karşılaştırmalı olarak sunan www.sigortaladim.com, akaryakıt sektörünün müşteri memnuniyeti lideri OPET ile yaptığı işbirliği kapsamında sigorta yaptıranlara OPET istasyonlarında geçerli yakıt puan hediye ediyor.

22 farklı sigorta şirketinden teklif alarak, tüm teminat detaylarını rahatça karşılaştırıp, ihtiyacına en uygun olanı hemen satın alınmasını sağlayan www.sigortaladim.com’un OPET işbirliğinde gerçekleştirdiği kampanya kapsamında kasko veya trafik sigortası yaptıran müşteriler OPET yakıt puan kazanıyor. Sigortasını www.sigortaladim.com’dan alan tüm müşteriler, kasko sigortasının her 500 TL’lik tutarı için 50 TL ve trafik sigortasının her 500 TL’lik tutarı için 25 TL OPET Yakıt Puan kazanıyor. Yakıt puan kampanyası, kampanya kurgularında değişiklik olsa da 2021 yılının sonuna kadar geçerli olacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen www.sigortaladim.com kullanıcılarının, teklif görüntüleme için kullandıkları GSM numarasının, OPET Uygulaması’nda veya Opet Kart’ta tanımlı olan GSM numarası ile aynı olmasına dikkat etmeleri gerekiyor. www.sigortaladim.com’un hediye puanları 1 yıl içerisinde kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz