YURTGAZ, filosunu MAN TGS ile güçlendirdi

2
2830
Renault Trucks


Türkiye LPG sektörünün uzman kuruluşu YURTGAZ, filosunu Euro 6C motorlu yeni MAN çekiciler ile güçlendirdi. Satın alınan üç adet MAN TGS 18.420 4×2 BLS çekicinin teslim töreni YURTGAZ’ın katıldığı Petroleum Istanbul 2017 fuarında gerçekleştirildi.

YURTGAZ’a gerçekleştirilen teslimat töreni YURTGAZ filosunda halen aktif olarak görev yapan nostaljik efsane kırmızı burunlu MAN ile yeni nesil TGX’in buluşmasına da sahne oldu. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, İstanbul Şubesi Satış Müdürü İbrahim Altun ve Müşteri Temsilcisi Umut Yağcıoğlu’nun da katıldığı teslimat töreninde Yurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Gümüş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkerim Gümüş, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gümüş ile YURTGAZ Genel Müdürü Ergürhan Yıldırım’da yer aldı. Törende, araçların finansmanını sağlayan VDF (Volkswagen Doğuş Finans) adına ise VDF MAN Satış Müdürü Soner Delikan ve VDF MAN Bölge Satış Yöneticisi Doğan Gamsız da hazır bulundu.

YURTGAZ olarak Petroleum Istanbul 2017’de düzenli olarak yer aldıklarını kaydeden Yurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Gümüş, “Fuarda, ilk aracımız olan efsane kamyon kırmızı burunlu MAN’ı da sergiliyoruz. Diğer bir deyişle ilk aracımız da MAN oldu, son tercihimiz de yine MAN oldu. Bu tercihimizde MAN araçlarının üstün nitelikleri, düşük yakıt tüketimi ve işletme maliyetleri, yaygın ve rekabetçi satış sonrası hizmetler gibi birçok avantaj belirleyici oldu.” şeklinde konuştu.

Tüm MAN araçların ileri teknolojileri ve üstün nitelikleri ile alanlarında en üst sınıfları oluşturduklarını vurgulayan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, “Gelişen yönetmelikler ve yükselen standartlarla birlikte bu fark, her geçen gün daha da belirginleşiyor. Örneğin MAN, zaten yıllardır uzmanı olduğu Common Rail teknolojisi ile Euro 6C motorlarda, selefine göre daha yüksek bir güç ve torka ulaşmasına karşın, hem yakıt tüketiminde hem de yayım değerlerinde çok önemli düşüşler sağladı.” diyerek, MAN araçların her koşulda üstün performanslarını koruyarak hizmet verdiğinin altını çizdi.

VDF MAN Satış Müdürü Soner Delikan ise “Volkswagen Doğuş Finans olarak müşterilerimize farklı, etkin ve özgün finans çözümleri sunuyoruz. Müşterimizin koşullarına özel bir yapılandırma gerçekleştirebiliyoruz. YURTGAZ’ın gerçekleştirdiği bu satınalmada da VDF olarak finansal çözümler sunabilmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz