Ford Trucks’tan Çelikler Holding’e 110 adet inşaat kamyonu teslimatı

0
1346
fordtrucks_Celikler
7 Aralık 2022 tarihinde Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen araç teslimat töreninde Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, Çelikler Holding Genel Müdürü Halil Ersoy ve Ford Trucks Elazığ bayisi Çetinkayalar Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Çetinkaya hazır bulundu.

İnşaat ve taahhüt alanında tüm Türkiye’de faaliyet gösteren, ülkenin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Çelikler Holding, filosunu Ford Trucks İnşaat Serisi’nden 110 adet 4142 XHD ile genişletti. Holdingin filosunda bundan önce de 164 adet Ford kamyon bulunuyordu.

7 Aralık 2022 tarihinde Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen araç teslimat töreninde Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, Çelikler Holding Genel Müdürü Halil Ersoy ve Ford Trucks Elazığ bayisi Çetinkayalar Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Çetinkaya hazır bulundu.

Törende Ford Trucks yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edilen Çelikler Holding Genel Müdürü Halil Ersoy, “Araç filomuzu yeni nesil modellerle yenileyerek hem operasyonel hem de çevresel performansımızı geliştirmeyi hedefliyoruz. Zorlu inşaat sahalarında ve güç koşullarda verimli operasyonlar yürütmek bizim için çok önemli. Ford Trucks araçlar şirketimizin de çalışanlarımızın da büyük beğenisini kazandı. Yeni geliştireceğimiz projelerde de işbirliği için Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Törende konuşan Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören ise “Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Çelikler Holding’in filosuna katılmak üzere 110 adet Ford Trucks aracımızı teslim etmekten mutluyuz. Bizim için iş ortaklarımızla birlikte değer yarattığımız uzun vadeli işbirlikleri geliştirmek çok değerli. Ford Trucks olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin operasyonlarına verimlilik ve katkı sağlamak. Yüksek performanslı motoru, manevra kabiliyetleri ve ileri teknolojik donanımlarıyla kendini zorlu sahalarda kanıtlamış araçlarımıza çok güveniyoruz. Ülkemizdeki ticari araç ekosistemini paydaşlarımızla birlikte büyütmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz