Ford Trucks’tan MLA Lojistik’e 50 adet yeni nesil çekici teslimatı

1
1286
FordTrucks_MLA_Lojistik
10 Ekim 2022 tarihinde Ford Trucks Genel Merkezi’nde düzenlenen araç teslimat töreninde Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, MLA Lojistik CEO’su Cengiz Yılmaztürk ve Ford Trucks Mardin bayisi Nas Oto Yönetim Kurulu Başkanı Maşuk Nas hazır bulundu.

Lojistik sektörünün yenilikçi ve öncü firmalarından MLA Lojistik, filosunu yeni nesil Ford Trucks Çekici Serisi’nden 50 adet araçla genişletti. Kocaeli ve Mersin’deki depolarıyla faaliyetlerini sürdüren MLA Lojistik, son üç yılda yaptığı araç yatırımlarıyla filosunu 220 araca çıkardı. Yurt içi taşımacılık hizmetleri veren ve birçok Türk ve global firmanın lojistik ihtiyaçlarında çözüm ortağı olan MLA Lojistik, geçtiğimiz günlerde 50 adet yeni nesil Ford Trucks çekici satın alarak sektördeki yatırımlarını sürdürdü.

10 Ekim 2022 tarihinde Ford Trucks Genel Merkezi’nde düzenlenen araç teslimat töreninde Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, MLA Lojistik CEO’su Cengiz Yılmaztürk ve Ford Trucks Mardin bayisi Nas Oto Yönetim Kurulu Başkanı Maşuk Nas hazır bulundu.

Yılmaztürk: “Ford Trucks çekiciler şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı, yeni projeler ve işbirlikleri için Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz

Teslimat töreninde Ford Trucks yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edilen MLA Lojistik CEO’su Cengiz Yılmaztürk şirketin yeni araç yatırımları ile büyüyeceğinin altını çizerek şunları söyledi: “Türkiye’nin her yıl artan taşımacılık ihtiyaçlarına yurt içi süreçlerinde destek olmak ve taleplere karşılık vermek adına, hız kesmeden büyüme hedefiyle çalışıyoruz. Araçlarımızı yeni nesil modellerle yenileyerek çevresel karbon salınımını minimize etmeyi hedefliyoruz. Sadece taşımacılık değil; antrepo ve depo süreçlerinde, Kocaeli ve Mersin’de bulunan depolarımızla, müşteri odaklı yaklaşımımızla büyüme ivmemizi sürdürüyoruz. Ford Trucks çekiciler şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı, yeni projeler ve işbirlikleri için Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz. Yatırımlarımız, taşımacılık ve depolama eksenli, teknoloji ve dijitalleşme odağında hız kesmeden devam edecek.” 

FordTrucks_MLA_Lojistik_2
MLA Lojistik, filosunu yeni nesil Ford Trucks Çekici Serisi’nden 50 adet araçla genişletti.

Hoşgören: “Ford Trucks olarak müşterilerimizin operasyonlarında onlara büyük verimlilik ve katkı sağlamayı hedefliyoruz

Törende konuşan Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören ise “Türkiye’nin önde gelen dağıtım ağlarından birine sahip olan MLA Lojistik’e 50 adet Ford Trucks teslim etmekten mutluyuz. Bizim için iş ortaklarımızla uzun dönemli iş birlikleri geliştirmek çok değerli. Ford Trucks olarak kalite odaklı yaklaşımımız ve ürünlerimizin toplam sahip olma maliyetinde yarattığı avantajlar ile müşterilerimizin operasyonlarında onlara büyük verimlilik ve katkı sağlamayı hedefliyoruz. Yüksek performanslı motoru ve ileri teknolojik donanımlarıyla kendini kanıtlamış araçlarımıza çok güveniyoruz. MLA Lojistik’e bize ve Ford Trucks’a duydukları güven için çok teşekkür ederiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz