Yüce Auto, en iyi distribütör seçildi

0
413
Yuce-Auto-2018-Performansi-odul
Çekya’nın Başkenti Prag’da düzenlenen törende Skoda Auto Pazarlama Direktörü Marc-Andreas Brinkmann tarafından pazarlama ve kalite süreçleri gelişimi kategorisinde 2018 yılının “En İyi Distribütörü“ ödülü, Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar’a takdim edildi.

Skoda tarafından küresel olarak düzenlenen yıllık performans değerlendirmesi  “En İyi Distribütör Ödülü”nü “Marka ve Kalite Yönetimi” kategorisinde 2018 yılında göstermiş olduğu gelişim performansı ile Yüce Auto kazandı.

Çekya’nın Başkenti Prag’da düzenlenen törende Skoda Auto Pazarlama Direktörü Marc-Andreas Brinkmann tarafından pazarlama ve kalite süreçleri gelişimi kategorisinde 2018 yılının “En İyi Distribütörü“ ödülü, Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar’a takdim edildi. Yüce Auto Skoda Pazarlama Müdürü Burcu Bozkurt ile Bayi ve Süreç Geliştirme Müdürü Özgür Taşkın da törende hazır bulundu.

Yuce-Auto-2018-Performansi-odul-02
Skoda tarafından küresel olarak düzenlenen yıllık performans değerlendirmesi “En İyi Distribütör Ödülü”nü “Marka ve Kalite Yönetimi” kategorisinde 2018 yılında göstermiş olduğu gelişim performansı ile Yüce Auto kazandı.

Yüce Auto’nun 2018 yılı boyunca gerçekleştirilen pazarlama projeleri ile Türkiye’deki Skoda marka gelişim performansı, marka imaj ve algı gelişimi, yetkili satıcı kurumsal kimlik yatırımlarının hızla hayata geçirilmesi ve kalitesel süreçlerdeki gelişim konusundaki çalışmaları, Skoda Auto tarafından ödüle layık görüldü.

2018 yılında özellikle dijital pazarlama alanında gerçekleştirdiği çalışmaları daha önce de çeşitli ödüllerle taçlandırılan Yüce Auto, Skoda’nın marka imajı puanını Pazarlama Performans Ölçümleme Araştırması‘na göre (Marketing Performance Monitor) 2018 yılında 7.2’den 7.7’ye yükselerek önemli bir başarıya imza attı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here