Audi’ye birçok prestijli ödül

0
238
audi-odul_medium
Audi modelleri, mayıs ayından itibaren başta Almanya olmak üzere Avrupa, Amerika ve Afrika’da birçok prestijli ödüle layık görüldü.

Audi modelleri, mayıs ayından itibaren güvenliği, teknolojisi ve konfor özellikleriyle başta Almanya olmak üzere Avrupa, Amerika ve Afrika’da birçok prestijli ödüle layık görüldü.

Audi’nin elektriklisine EURO NCAP’ten 5 yıldız

2019 yılı içinde Audi’nin Q3 ve A6 modellerinin yanında markanın ilk tam elektrikli otomobili olan Audi e-tron da EURO NCAP tarafından güvenlikle 5 yıldız ile ödüllendirildi. Audi e-tron, ön çarpışmada yetişkin koruması ve şehiriçi trafiğinde yayaları, diğer araçtakileri ve bisikletlileri koruyan acil fren sistemi ile tam not aldı.

İkinci eli en değerli marka

Almanya’nın önde elen otomobil dergilerinden Auto Bild’in, markaların modellerinin ikinci el piyasasında değerini ne kadar koruyup korumadığı analiz ettiği “Weltmeister” araştırmasında Audi, 13 sınıfın 4’ünde birinci sırada yer alarak, ikinci elde değerini en çok koruyan marka seçildi.

Yılın şirket aracı ödülü

Almanya’da yayınlanan otomobil filo dergisi Firmenauto tarafından verilen “Şirket Otomobilleri 2019” ödüllerinde Audi, 15 kategoride 6 ödül kazanarak, yılın şirket otomobili markası seçildi. Audi modelleri A3, A4, A6, Q3 ve e-tron kategorilerinde ödüle layık görüldü. 

ABD’den Questar Ödülü

Audi İletişim Departmanı, ABD’de düzenlenen Questar İletişim Ödülleri’nde “Sanal Sergi” kavramlı çalışması ödüle layık görüldü. Format, sanal gerçeklik gözlükleri ile basın toplantılarında gazetecilerin, fiziksel olarak sergilenen teknik parçaları daha iyi anlamalarına yardımcı oluyor.

Audi Q8 ve e-tron’a İspanya’dan ödül 

İspanya’da yayınlanan Ecomotor dergisi, Audi Q8 modelini Avrupa’nın en iyi Premium SUV modeli olarak seçti. MujerHoy dergisi de Audi e-tron’u, en sürdürülebilir elektrikli otomobil ödülüne layık gördü.

Bir ödül de Afrika’dan

Tunus’ta yayınlanan Tunusie otomobil dergisinin okuyucuları da Audi’yi Yılın En İyi Premium Otomobil Markası seçti. Audi, gelen ödüllerin yüzde 28’ine sahip oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here