Yeni TRP eKataloğu

1
1417
Renault Trucks


DAF Truck ve PACCAR Parts, yeni “TRP eKataloğu” sundu. 70 binden fazla yedek parçanın bulunduğu kataloğa artık 17 farklı dilde ulaşılabiliyor.

1994’te TRP’nin kuruluşundan sonra PACCAR Parts’ın ürün yelpazesi hızla büyüdü. Yaklaşık 300 adet parça ile çıkılan yolda, bugün yedek parça konusunda öncü, tüm çekici ve treyler markaları için en profesyonel önerileri sunabilen bir konuma geldi.

Paccar Parts Pazarlama Operasyonları Müdürü Bram VelmolenYeni katalog ile beraber, müşterilerimize birinci sınıf hizmet verme konusunda büyük bir adım attık. Yeni TRP eKataloğu’nda parçalara ait daha fazla görsel ve tanımlayıcı bilgi bulunmakta. Müşterilerimizin doğru parçaya bilgisayarları başında birkaç tık ile ulaşmak istediklerini anladık. Eğer tercih ederlerse, ürün tanımı, orjinal donanım numarası veya üretici ürün numarası ile aradıkları parçaya anında ulaşabilirler. TRP eKataloğu ayrıca aradığınız ürün için seçenek olan ürünleri ve onarımda gerekli olabilecek ilgili ürünleri de size sunmakta. Böylece kalite, verimlilik ve aracınızın yola bir an önce dönmesi sağlanıyor.” dedi.

Yeni TRP eKataloğu artık 17 dilde hizmet sunuyor. Buna Çince ve Arapça’da dahil. TRP eKataloğu tüm internet tarayıcıları için uyarlanmış olup, masaüstü ve taşınabilir tablet, akıllı telefon gibi tüm cihazlardan ulaşılabiliyor. TRP parçaları, DAF ağında bulunan binden fazla bayiden, TRP mağzalarından ve internet üzerinden satın alınabiliyor.

TRP eKataloğu’na www.trpparts.com adresinden ulaşılabiliyor.  

 

TRP-1

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz