Goodyear Türkiye, üçüncü kez ‘En İyi İşveren Ödülü’ne layık görüldü

0
1389

Goodyear Türkiye, üst üste üçüncü defa “Top Employers Institute” tarafından “En İyi İşveren” ödülüne layık görüldü. İnsan Kaynakları alanındaki politikaları ve uygulamaları ile bu yıl da ödül alan Goodyear Türkiye, ‘çalışanları için en mükemmel koşulları sunduğunu’ bir kere daha kanıtladı.

Bağımsız bir kuruluş tarafından, ‘Top Employer Türkiye’ (En İyi İşveren – Türkiye) olarak üst üste üçüncü kez en iyi işveren ödülüne sahip olmanın, şirket insan kaynakları (İK) uygulamalarının takdir edilmesi anlamında çok önemli bir gösterge olduğunu vurgulayan Goodyear Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Selda Kalleci, “En İyi İşveren sertifikası, bizler için Goodyear’da çok önemli bir başarı göstergesidir. İlk önceliğimiz; her zaman çalışanlarımız olmuştur ve gelecekte de öyle olacaktır. En doğru İK politikalarını uygulamamız, mevcut insan kaynağımızı korumada ve yeni yetenekleri organizasyonumuza dahil etmede önemli katkı sağlamaktadır.” dedi.

Selda Kalleci, bu sertifikanın, Goodyear’ı pazardaki diğer başarılı şirketlerle karşılaştırma imkanı verdiğini ve mükemmelliğe bağlı bir işveren olarak, daha da geliştirilebilecek alanların belirlenmesine de fırsat tanıdığını ifade etti.

Goodyear, Avrupa’da üst üste beşinci kez Top Employer Institute tarafından verilen ‘Avrupa’nın En İyi İşvereni’ ödülünün sahibi oldu. Goodyear Şirketi, Türkiye’nin yanı sıra Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Slovenya, İspanya, İngiltere, Güney Afrika ve Birleşik Arap Emirlikleri pazarlarında da ‘En İyi İşveren‘ ödülünü kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz