Taksi sürücüleri Goodyear Yol Yardımı ile yollara güvenle çıkacak

0
1461

Goodyear, uzun saatlerini zorlu yol koşullarında geçiren taksi sürücülerine yönelik yol yardım hizmeti ile özel bir kampanya sunuyor. Tek seferde dört adet Goodyear veya Sava marka lastik alan taksi sürücüleri, 9 Ağustos 2017 tarihine kadar “Goodyear Yol Yardım” hizmetinden faydalanabilecek.

Goodyear’ın yeni yol yardım hizmeti ile taksi sürücüleri; lastik değiştirme, konaklama ve ulaşım hizmetlerinden 9 Ağustos 2017 tarihine kadar ücretsiz yararlanabilecek. Lastik patlaması veya yolda giderken lastikle ilgili bir sorun yaşanması durumunda Goodyear Yol Yardım bulunulan yere gerekli yönlendirmeyi yaparak, araçta stepne var ise olay yerinde değişimini gerçekleştirecek veya aracın en yakın lastikçiye veya Goodyear bayisine transferini sağlayacak.

Lastikteki sorunun giderilememesi durumunda, şayet dönmek istenirse ikamet edilen adrese ya da eşdeğer bir noktaya ulaşım sağlanacak.

Tüketiciler, tek seferde dört adet Goodyear veya Sava marka lastik alımına ait fatura tarihinden sonraki 15 iş günü içinde, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0212 337 43 29 numaralı telefonu arayarak veya www.goodyearyolyardim.com adresinden aktivasyon işleminin tamamlanmasını takiben, faturanın bir kopyasını bu siteye yükleyerek ya da Goodyear’a ulaştırarak, 9 Ağustos 2017 tarihine kadar “Goodyear Yol Yardım” hizmetinden faydalanabilecek.

3 bin 500 kg’nin altındaki hafif ticari ve binek taşıtlar için geçerli olan kampanyada ticari taşıtlar 30 bin adet aktivasyon ile sınırlı.

Taksi Sürücülerine Goodyear Yol Yardımı ile yollara güvenle çıkacak!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz