Goodyear’ın Yılnak A.Ş ile işbirliği artarak devam ediyor

2
1894
Renault Trucks


Goodyear’ın 1973 yılından bu yana uluslararası taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Yılnak A.Ş. ile uzun zamana dayanan işbirliği artarak sürüyor. 200 araçlık filosu ile 21 ülkeye ağır taşıma ve proje taşımacılığı yapan Yılnak A.Ş., 2016 yılında Yılnak ağır nakliye filosunun lastik alımlarının tamamına yakınını Goodyear ve Fulda markalarından yaparak, Goodyear Şirketi’ne olan güvenini gösterdi.

 Yılnak A.Ş., TANAP‘ta (Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi) çalıştırdığı 128 yeni araç için de kış performansından memnun olduğu Goodyear ve Fulda lastiklerini tercih etti.

 Yılnak gibi alanınında güçlü ve iş hacmi büyük filolar tarafından tercih ediliyor olmalarından büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Goodyear İş Geliştirme Yöneticisi Eren Yaşar, “Yılnak A.Ş. ile verimli işbirliğimizin gelecekteki dönemlerde de güçlenerek devam edeceğini umuyoruz. Goodyear olarak kilometre başı düşük maliyet ve düşük yakıt tüketimi sağlayan lastiklerimiz ile Yılnak A.Ş.’ye operasyonlarında maliyet avantajı sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Yılnak A.Ş. CEO’su Kerem Saraç ise Goodyear ve Fulda lastiklerini yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sebebiyle tercih ettiklerini belirterek, zorlu TANAP Projesi’nde Goodyear ve Fulda lastiklerinin kış performansından son derece memnun olduklarını ifade etti.

GY_yilnak_fleet_01

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz