Yeni MAN Lion’s Coach’a tanıtımda büyük ilgi

2
2246
Dört adet yeni Lion’s Coach 13 metre 2+1 VIP otobüs alan Astor adına firma sahibi Adnan As’a sembolik anahtar ve bir otobüs maketi verildi

Tamamen yenilenen ve sınıfında ölçütleri belirleyen yeni MAN Lion’s Coach, Antalya’da gerçekleştirilen resmi Türkiye tanıtımı sırasında birbiri ardına düzenlenen törenlerle dört firmaya teslim edildi.

14 Nisan tarihinde Antalya’da düzenlenen teslimat törenlerinde 13 metrelik yeni MAN Lion’s Coach’lar sırasıyla Astor, Artvin Ses, Eslem Turizm ve Sümer Seyahat’e teslim edildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu’nun ev sahipliği yaptığı teslimat törenlerinde MAN bayisi Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin de hazır bulundu.

Artvin Ses firma sahibi Hüseyin Bilir ve kardeşi Ramazan Bilir, otobüsün sembolik anahtarını ve otobüs maketini MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin’den aldılar.

İlk törende dört adet yeni Lion’s Coach 13 metre 2+1 VIP otobüs alan Astor adına firma sahibi Adnan As’a sembolik anahtar ve bir otobüs maketi verildi. Sonrasında düzenlenen törenlerde ise birer adet yeni Lion’s Coach 13 metre 2+2 alan Artvin Ses firma sahibi Hüseyin Bilir ve kardeşi Ramazan Bilir’e, Eslem Turizm firma sahibi Volkan Emreli’ye ve Sümer Seyahat Genel Müdürü Hüseyin Erol’a otobüslerin sembolik anahtarları ve birer otobüs maketi takdim edildi.

Teslimat töreninde konuşan firma temsilcileri Adnan As, Hüseyin Bilir, Hüseyin Erol ve Volkan Emreli, Lion’s Coach’ın Türkiye yollarında ve sektörde her açıdan kendini kanıtlamış bir otobüs olduğunu vurgulayarak, Lion’s Coach’ın yeni neslinin ise sunduğu tüm ayrıcalıklar ile benzersiz bir noktaya ulaştığını ifade ettiler.

Eslem Turizm firma sahibi Volkan Emreli’ye sembolik anahtar ve bir otobüs maketi takdim edildi.

Yeni Lion’s Coach’un resmi tanıtımı öncesinde gösterilen yoğun ilgiden ve gerçekleştirilen satışlardan duydukları memnuniyeti dile getiren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin ise şunları söylediler: “Yenilenen tüm yapısı ve sunduğu benzersiz ayrıcalıklarla bu yoğun talebin tanıtım sonrasında da devam etmesini bekliyoruz. Yeni MAN Lion’s Coach; tasarımı, ekonomisi ve yolcu konforu ile 13 metre seyahat otobüsünde ‘en üstün otobüs’ olarak tanımlanabilir.

Sümer Seyahat Genel Müdürü Hüseyin Erol, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin’den otobüsün sembolik anahtarını ve bir otobüs maketi aldı.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz