Volvo Trucks’ın küresel satış sonrası servis hizmetleri yarışması başladı

1
1066

Temsa İş Makinaları’nın Türkiye genelindeki bayilerinde çalışan satış sonrası ekipleri, Volvo Trucks’ın küresel boyuttu 60 yıldır sürdürdüğü bu yarışmaya katılacak.

2016 yılının sonunda Temsa İş Makinaları ile Türkiye’yi kapsayan tek yetkili distribütörlük anlaşması imzalayan dünyanın önde gelen ağır hizmet tipi kamyon üreticilerinden Volvo Trucks’ın satış sonrası hizmetlerini mükemmelleştirmek ve servis ekibinin teknik becerilerini üst seviyeye çıkarmak amacıyla gerçekleştirdiği Vista (Volvo International Service Training Award) ödüllerinin 60’ıncısı başladı.

Volvo Trucks’ın ilkini 1957 yılında başlattığı uluslararası Vista ödülleri ile teknisyenlerin kendi alanlarında gelişimleri desteklenirken, eğitimler sonrası daha iyi hizmet sunan Volvo teknisyenleri aracılığıyla müşteri memnuniyetinin de artırılması hedefleniyor.

Vista, iki ayrı teorik etaptan oluşan bir eleme süreci ile başlıyor. İlk iki etapta, 2 ile 4 kişiden oluşan ekipler arasında gerçekleştirilen çalıştaylar sonrasında, en başarılı 40 satış sonrası ekibi dünya yarı finallerinde becerilerini sergiliyorlar. Bu sene 60’ıncısı düzenlenen Vista’nın ilk etabı 30 Kasım tarihinde, ikinci etabı ise 20 Şubat 2018’de tamamlanacak.

Volvo Trucks’ın teknik servis ekipleri arasında dünyanın en büyük müsabakası olarak değerlendirdiği Vista ödüllerini, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Temsa İş Makinaları da önemli bir satış sonrası eğitim süreci olarak değerlendiriyor.

Bu sene Vista’nın yarı finalleri İsveç’in Göteburg şehrinde gerçekleşecek. Yarı finallerde bilgi ve deneyimleri ile ön plana çıkan başarılı 40 takım ise Brezilya Curtiba’da yapılacak olan dünya finallerine katılacak.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz