Volkswagen Ticari Araç, Auto Credit uygulamasını devreye soktu

0
1566

Volkswagen Ticari Araç, hafif ticari taşıt pazarında bir ilke imza atarak düşük aylık kredi ödeme tutarı ve kısa aralıklarla aracın yenilenmesi gibi avantajlar sunan yeni Auto Credit uygulamasını devreye aldı. Volkswagen Ticari Araç’ın Caddy, Transporter, Caravelle ve Amarok modelleri için geçerli olan Volkswagen Auto Credit ile kullanıcılar kiralar gibi düşük taksitlerle araç sahibi olabiliyorlar. Ayrıca uygulamanın vdf’nin geri alım garantisi gibi avantajları da bulunuyor.

Auto Credit ile Caddy TSI modeli aylık 890 TL, Caravelle Trendline modeli 1390 TL ve Amarok Aventura modelleri de 2390 TL ödenerek satın alınabiliyor.

Volkswagen Ticari Araç, Volkswagen Doğuş Finans (vdf) işbirliğiyle hafif ticari taşıt sektöründe bir ilke imza atarak yeni bir kredi sistemini uygulamaya aldı. “Auto Credit” adı verilen kredi ödeme sistemde Caddy, Transporter, Caravelle ve Amarok modellerine uygun vadeler, düşük taksit olanağı ve geri alım garantisiyle sahip olmak mümkün.

Kiralar gibi düşük taksitlerle istenilen araca sahip olmak olanaklı

Auto Credit, kullanıcılara klasik krediye oranla oldukça düşük taksitlerle, hayallerindeki aracın bir üst donanımına sahip olma olanağı tanıyor. 10 bin TL peşinatla manuel şanzımanlı Caddy Trendline modelini satın almak isteyen bir kullanıcı, ödeyeceği taksit tutarı ile Auto Credit’i kullanarak aynı peşinatla ve çok daha az taksitlerle Caddy Exclusive DSG modelini satın alabiliyor.

Yeni bir araca sahip olmanın keyfi

Auto Credit sisteminde kiralama sisteminden farklı olarak araç ruhsat sahibi müşterinin kendisi oluyor ve araçla ilgili olarak sunulan tüm finansal avantajlardan yararlanabiliyor. Sistemde ayrıca, müşteriler üç yılda bir aracını bir yenisiyle değiştirme ve sürekli olarak yeni bir araca sahip olma avantajından yararlanabiliyor.

Uzatılmış garanti ve ilk yıl kasko

Araç alımında Auto Credit’i tercih eden kullanıcıların garanti süresi vdf tarafından bir yıl uzatılıyor ve aracın kullanım süresi boyunca garanti kapsamında kalması sağlanıyor. Ayrıca sistem tarafından ilk yıl kasko bedeli krediye dahil edilerek müşterinin kasko bedelini daha uzun vadede ödemesine de olanak sağlanıyor.

Geri alım garantisi

Auto Credit’in müşterilere sunduğu avantajlardan bir diğeri ise geri alım garantisi. Kullanıcılara araçlarını vdf tarafından belirlenen şartlar dahilinde kullanmaları durumunda, bir geri alım taahhüdü verilerek ileride araçla ilgili yaşayabileceği değer kaybı kaygılarının önüne geçiliyor. Sistem kullanıcıya ayrıca aracını vade sonunda ikinci el piyasasında kendisinin satarak değerlendirmesi seçeneğini de sunuyor. Vade sonunda müşteriler 3 farklı seçenekten yararlanabiliyor; isterse vade sonundaki balon ödeme tutarını ödeyebiliyor, isterse balon ödeme tutarını vdf tarafından belirlenen vade sınırları içinde tekrar kredilendirebiliyor veya aracı belirlenen alım şartları çerçevesinde vdf’ye geri verebiliyor.

Volkswagen Caddy Exclusive

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz