VisionTrack, Goodyear FIA ETRC’nin yeni ortağı oldu

0
1360
VisionTrack ve Goodyear FIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası
VisionTrack, Goodyear FIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası'nın resmi video telematik ortağı oldu.
Renault Trucks

VisionTrack, Goodyear FIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası‘nın resmi video telematik ortağı oldu.

AI video telematik ve bağlantılı filo verilerinin küresel sağlayıcısı, sürüş olaylarını araştırmak, spor düzenlemelerini ve güvenliği denetlemek için yetkililere isteğe bağlı görüntüler sağlamak ve aksiyonu kokpitten dünyanın dört bir yanındaki hayranlara iletmek için her kamyonda öne, arkaya ve sürücüye bakan kameralara sahip bir tam HD mobil dijital video kaydedici (MDVR) tedarik edecek.

ETRA Genel Müdürü Georg Fuchs, yeni ortaklıkla ilgili “Şampiyonanın yeni ortağı olarak Visiontrack’e hoş geldiniz diyorum. Visiontrack, önde gelen bir gelişmiş video telematik sağlayıcısı ve yerleşik kamera çözümleri, pistteki olayları araştırmak için yarış kontrolümüzü destekleyecek. Gelişmiş sistem aynı zamanda kamyon yarışlarının ve tekerden tekere aksiyonun heyecanını hayranlarımıza daha da yaklaştıracak.” dedi.

Visiontrack Teknik Hizmetler Başkan Yardımcısı Dean Leonard ise şunları söyledi: “Video telematik çözümümüzün, Goodyear FIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası sırasında yarış etkinliği yönetimi için gerekli görüntüleri ve verileri sağlayarak ve aksiyon dolu yayın içeriği sağlayarak böylesine önemli bir güvenlik rolü oynayacak olmasından çok memnunuz. Bu son anlaşma, Britanya Kamyon Yarışı Şampiyonası ile geçtiğimiz üç yıldaki başarılı ve devam eden ortaklığımızın ardından geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz