Yeni Peugeot Partner Van

1
1487
PEUGEOT_PARTNER_05
Yeni Peugeot Partner Van 87 bin TL’den başlayan tanıtım fiyatı, tanıtıma özel 40 bin TL 18 ay yüzde 0 kredi kampanyası ve KOBİ’lere özel tanıtım fırsatları ile tüm Peugeot yetkili satıcılarında satışa sunuluyor.

Yeni Peugeot Partner Van bünyesinde barındırdığı özelliklerle günlük kullanım konforunu yüksek işlevsellik ve çok yönlü kullanım özellikleriyle harmanlıyor. Sınıfında bir ilk olan ve standart olarak sunulan Peugeot i-Cockpit de dahil olmak üzere son derece zengin bir donanımla yollara çıkacak olan yeni Peugeot Partner Van, kullanıcılara tamamen yeni bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Göz alıcı ve dinamik tasarımıyla hafif ticari taşıt sınıfına farklı bir yorum getirmeye hazırlanan yeni Peugeot Partner Van, 1,6 lt BlueHDi 100 beygir Euro 6.1 ölçütüne sahip bu motoruyla yakıt ekonomisi ve sürüş keyfini aynı potada eritiyor. Geniş ve konforlu yaşam alanıyla günlük kullanımları keyfe dönüştüren yeni Peugeot Partner Van; yüksek sığalı, işlevsel ve çok yönlü kargo alanıyla hobi veya iş amaçlı kullanımları da en iyi şekilde destekliyor. Yeni Peugeot Partner Van verimli motorları, konfor ve güvenlik donanımları ve işlevsel yapısıyla 87 bin TL’den başlayan tanıtım fiyatı, tanıtıma özel 40 bin TL 18 ay yüzde 0 kredi kampanyası ve KOBİ’lere özel tanıtım fırsatları ile tüm Peugeot yetkili satıcılarında satışa sunuluyor.

PEUGEOT_PARTNER_06
Yeni Peugeot Partner Van, Euro 6 ölçütünde 1,6 lt BlueHDi 100 beygir motora sahip.

Çekici tasarım ve işlevsellik odaklı mimari

Yeni Peugeot Partner Van dinamik ve iddialı bir görünüm sergiliyor. Yeni Peugeot RIFTER’ın tasarım kodlarını devam ettiren yeni Peugeot Partner Van güncel Peugeot ürün yelpazesinin bir parçası olduğunu dinamik ve iddialı görünümüyle vurguluyor. Diğer Peugeot modelleri gibi yeni Peugeot Partner Van’da da merkezi ‘Aslan’ logosu ile dikey konumlu ön ızgaraya sahip ön yüz, güçlü ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Ön görünümde başlayan dinamizm ve güçlü karakter yan gövde boyunca devam ederek arka kısma kadar uzanıyor. Kısa motor kaputu, yüksek omuz çizgisi ve kısa ön ve arka uzantılar, sportif ve dinamik tasarımı daha da güçlendiriyor. Arka tampon şekli ile yüklemeyi kolaylaştırırken optimum koruma sağlıyor.

PEUGEOT_PARTNER_04
Diğer Peugeot modelleri gibi yeni Peugeot Partner Van’da da merkezi ‘Aslan’ logosu ile dikey konumlu ön ızgaraya sahip ön yüz, güçlü ve dinamik bir görünüm sergiliyor.

Yeni Peugeot Partner Van günlük hayattaki trafik keşmekeşinde sürüş kolaylığı sağlayan, ama aynı zamanda optimum kullanım ergonomisi de sunan boyutlarıyla kullanıcı dostu bir yapı sergiliyor. Türkiye’de standart olarak sunulacak uzun sürüm 4.75 metre uzunluğa ve 1.81 metre yüksekliğe sahip 3.9 m3 ile 4.4 m3 arasında bir kargo alanı kullanıma sunuyor ve gerektiğinde iki adet Euro paleti taşıyabiliyor. Yeni Peugeot Partner Van, 1000 kg’ye varan yük taşıma sığasıyla ticaret uzmanının günlük taşıma gereksinimlerini rahatlıkla karşılıyor. Markanın güncel modellerinde olduğu gibi yeni Peugeot Partner Van da başarısını kanıtlamış EMP2 platformu üzerine yükseliyor. Türkiye’de standart olarak sunulan uzun sürümün 11.43 metrelik dönüş çapı dar alanlarda rahat bir manevra imkanı sunuyor.

PEUGEOT_PARTNER_03
Türkiye’de standart olarak sunulacak uzun sürüm 4.75 metre uzunluğa ve 1.81 metre yüksekliğe sahip 3.9 m3 ile 4.4 m3 arasında bir kargo alanı kullanıma sunuyor ve gerektiğinde iki adet Euro paleti taşıyabiliyor.

Standart olarak sunulan 10 adet sabitleme kancası yüklerin sabitlenmesini kolaylaştırıyor. 12 Volt soketi ve 6 LED aydınlatma birimiyle kargo alanının işlevselliği destekleniyor. Tükiye’de standart olarak sunulan Multiflex koltuk sistemi sayesinde ticari kullanıcılar arka kısmın tamamını kargo alanı olarak kullanırken ön tarafta 3 kişi oturabiliyor. Yine bu koltuk sistemi sayesinde 500 litre daha fazla kargo alanı ve standart sürümde 3.44 metre kargo uzunluğu sunuluyor. Ön koltuk sırasının ortadaki koltuk sırtlığının öne doğru katlanmasıyla mobil bir ofis ortamı oluşturulabiliyor. Masaya dönüşen koltuk sırtlığının sola veya sağa eğim özelliği kullanım kolaylığını daha da desteklerken iki adet torpido gözü, kapı cepleri ve tavan rafları da dahil 113 litreye varan kabin içindeki çeşitli göz ve saklama alanları, küçük eşyaların neden olabileceği karmaşanın önüne geçiyor. Üstteki torpido gözünde entegre edilen kablo ile de 15 inç büyüklüğünde bir bilgisayar kapalı bir alanda güvenli bir şekilde şarj edilebiliyor.

PEUGEOT_PARTNER_02
Markanın güncel modellerinde olduğu gibi yeni Peugeot Partner Van da başarısını kanıtlamış EMP2 platformu üzerine yükseliyor.

Hafif ticari taşıt pazarında bir ilk: Peugeot i-Cockpit

Yeni Peugeot Partner Van, dış tasarımda olduğu gibi iç mekan tasarımında da her bir ayrıntısı büyük bir özenle ele alınmış binek otomobillere eşdeğer mimarisiyle dikkat çekiyor. Orta konsolda yeni nesil Peugeot modellerinde de kullanılan Peugeot i-Cockpit öne çıkıyor. Bugüne kadar 4 milyonun üzerinde kullanıcıyla buluşan Peugeot i-Cockpit ilk kez bir ticari taşıtta kullanım buluyor. Bir donanımdan çok daha fazlası olan Peugeot i-Cockpit çift D formuna sahip kompakt boyutlu direksiyonu ve standart olarak sunulan yükseltilmiş dijital gösterge paneli ile birlikte benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

Sürücünün ihtiyacı olan bilgileri doğrudan görüş alanına getiren yükseltilmiş gösterge paneli sürüş güvenliğini ve sürüş konforunu desteklerken, orta konsolu dolduran radyo ekranı, 2 adet USB girişi, 1 adet standart Aux girişi ve Bluetooth bağlantısı tüketicinin kullanımını kolaylaştırıyor.

PEUGEOT_PARTNER_01
Markanın farklı ürün gruplarında da kullanılan 1.6 lt 100 beygir dizel motor, sürüş keyfinden ödün vermeden yüksek verimlilik seviyesi sunuyor ve yakında devreye alınacak olan WLTP sertifikasına sahip.

Yüksek verimlilik seviyesine sahip performanslı motor

Yeni Peugeot Partner Van, başarısını kanıtlamış ve markanın farklı ürün gruplarında da kullanılan 1.6 lt 100 beygir dizel motor ile yollara çıkacak. Araç mimarisindeki hafif yapının da etkisiyle bu motor sürüş keyfinden ödün vermeden yüksek verimlilik seviyesi sunuyor ve yakında devreye alınacak olan WLTP sertifikasına sahip.

Yeni Peugeot Partner Van; heyecan uyandıran dinamik tasarımı, modern çağın gereksinimlerine uygun zengin konfor ve güvenlik donanımları, farklı donanım seviyeleri ve yüksek verimlilik seviyesine sahip performanslı motoruyla, 87 bin TL’den başlayan tanıtım fiyatı, tanıtıma özel 40 bin TL 18 ay yüzde 0 kredi kampanyası ve KOBİ’lere özel tanıtım fırsatları ile tüm Peugeot yetkili satıcılarında satışa sunuluyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here