Vale do Amazonas, charter sınıfında büyümeye odaklanıyor

0
64
VDA-Frente
Marcopolo, genel merkezi Santana, Amapá'da bulunan Vale do Amazonas'a 75 yeni Ideale model otobüs ve Volare Attack 9 minibüs teslim etti.

Karayolu sınıfı, yeni koronavirüs salgını nedeniyle satış hacminde bir düşüş kaydetmiş olsa da, charter sektörü 2021’de hala patlama yaşıyor. Yüzde 52,7 pazar payı ile otobüs karoseri sektöründe önder olan Marcopolo, bu amaca yönelik araç satışlarında şimdiden büyüme gösteriyor. Şirket, nisan ayı itibariyle kentsel bölgelerdeki ve çeşitli eyaletlerdeki madencilik ve tarım ticareti sektörlerindeki işçileri taşımak için 200’den fazla birim teslim etmiş olacak.

Bu bağlamda ve bu profesyonellerin mobilite ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için Marcopolo, genel merkezi Santana, Amapá’da bulunan Vale do Amazonas‘a 75 yeni Ideale model otobüs ve Volare Attack 9 minibüs teslim etti.

VDA-Frente-Dupla
Amapá’daki Vale do Amazonas, madencilik sektörü için 75 adet Marcopolo ve Volare modeline yatırım yaptı.

Marcopolo Ticari Operasyonlar ve Pazarlama Direktörü Ricardo Portolan‘a göre, araçlar ülkenin o bölgesinde çok güçlü olan ve madenlerde nakliye için kullanılacak olan madencilik sınıfına yönelik. Ricardo Portolan, “Bu hacmin bir kısmı, Marcopolo’nun müşterilerin özel taleplerini yeni otobüslerle karşılamak için sürekli olarak yatırım yaptığı bir program olan Hızlı Teslimat modunda teslim edildi. Farklı modellerin satın alınması, portföyümüzün gücünü gösteriyor ve müşterilerimizin operasyonlarına katkıda bulunan çözümler sunuyor.” dedi.

Vale do Amazonas‘a tesilm edilen toplam 75 araçtan 45’i, Executive koltuklarda 48 yolcu taşıma kapasitesine, Valeo 336 klima sistemine ve tam erişilebilirlik için bir asansöre sahip Marcopolo Ideale modelinden oluşuyor.

VDA-Frente-esquerda
Vale do Amazonas’a tesilm edilen toplam 75 araçtan 45’i, Executive koltuklarda 48 yolcu taşıma kapasitesine, Valeo 336 klima sistemine ve tam erişilebilirlik için bir asansöre sahip Marcopolo Ideale modelinden oluşuyor.

Volare Attack 9 Executive

Volare ayrıca charter sınıfındaki ve Vale do Amazonas tedariğindeki varlığını genişletti. Sadece geçen yıl 65 birim teslim edildi. Bu yıl marka; iklimlendirme sistemine, Executive koltuklara, tam ayırma duvarına, bagaj bölümüne ve açılır ve kapanır camlara sahip Attack 9 Executive modelinden 30 birim teslim etti.

Vale do Amazonas, 2007’den beri Marcopolo’nun müşterisi ve yolcu taşımacılığında 60 yılı aşkın deneyime sahip bir iş grubuna dahil. Şirket, otobüs charterı, araç kiralama ve hafriyat, madencilik ve ormancılık makineleri kiralama alanlarında hizmet veren 450 araçlık bir filoya sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here