CIVA, 32 Marcopolo ve Volare araç satın aldı

0
61
marcopolo-Grupo-CIVA_5
CIVA’nın karışık filosu; Paradiso Yeni G7 1800 DD, 1050 modellerini ve Senior Executive and Volare minibüsleri içerecek.

Peru’nun en önemli yolcu taşımacılığı şirketlerinden CIVA Grubu, filosuna 32 yeni Marcopolo ve Volare araç kattı. Yeni araçlar, Toromocho operasyonunda Mineira Chinalco şirketinin çalışanlarını taşıyacak.

Peru pazarı için ticari operasyonlar danışmanı Uilian Klipper Rosseti, konuyla ilgili olarak “CIVA geleneksel bir müşteri ve filosunda Marcopolo modelleri ağırlıkta. Bu yeni tedarik çok önemli, çünkü operatörün yüksek standartta konfor ve güvenlik kavramlarına sahip araçlara odaklanan ana yolcu taşımacılığı sınıfına hizmet ediyor.” dedi.

32 aracın 17’si Paradiso Yeni G7 1800 DD modelinden beş adedi Paradiso Yeni G7 1050‘den, beş adedi Senior Executive minibüsten ve beş adedi de Volare Attack 8 4×4’ten oluşuyor.

volare-Grupo-CIVA_6
Volare Attack 8 4×4

17 Paradiso Yeni G7 1800 DD otobüs; UV-C’li iklimlendirme sistemi, girişte ve üst katta alkollü jel dispenseri, antimikrobiyal el tutamakları ve koltuklar arasında antimikrobiyal perdeler gibi Marcopolo BioSafe çözümleriyle donatılıyor. Araçlarda ayrıca, kilitlenmediğini gösteren duyargalarla donatılmış üç noktalı emniyet kemerine sahip lüks koltuklar bulunuyor.

CIVA’nın yine BioSafe çözümlerine sahip beş Paradiso Yeni G7 1050’si R66.02 standartlarına uygun yapısal kavram ve katlanabilir basamak ile geliştirildi. Araçlar UV-C’li iklimlendirme sistemi, girişte alkollü jel dispenseri, antimikrobiyal el tutamakları, koltuklar arasında antimikrobiyal perdeler ve konvektörlü ısıtma ile donatılıyor. 49 adet lüks koltukta üç noktalı emniyet kemerleri ve kemerlerin kilitlenmediğini gösteren duyargalar bulunuyor.

volare-Grupo-CIVA_4
Volare Attack 8 4×4 minibüs; UV-C’li iklimlendirme sistemi, girişte alkollü jel dispenseri, antimikrobiyal el tutamakları ve koltuklar arasında antimikrobiyal perdeler gibi BioSafe çözümleriyle donatılıyor.

Beş Senior Executive minibüs, aynı özelliklere ve UV-C’li iklimlendirme sistemi, girişte alkollü jel dispenseri, antimikrobiyal el tutamakları ve koltuklar arasında antimikrobiyal perdeler ile BioSafe çözümlerine sahip. Üç noktalı emniyet kemerleri ve kemerlerin kilitlenmediğini gösteren duyargalarla donatılan yatabilir 28 koltuğa sahip modelde konvektörlü ısıtma sistemi, anlık hız gösterme paneli, iki monitor ve DVD ile ek bagaj ve eşya koyma bölmeleri ve rafları bulunuyor.

Farklılaştırılmış 4×4 araçlar

Marcopolo modellerine ek olarak CIVA, UV-C’li iklimlendirme sistemi, girişte alkollü jel dispenseri, antimikrobiyal el tutamakları ve koltuklar arasında antimikrobiyal perdeler gibi BioSafe çözümleriyle donatılan beş Volare Attack 8 4×4 minibüs satın aldı.  Araçlar, ulaşılması zor yerlerde ve stabilize yollarda kullanım için uygun bir seçenek sunuyor.

volare-Grupo-CIVA_3
19 yolcu sığalı araçlar, R66.02 standardını karşılayan yapısal kavrama, 4×4 çekiş sistemine, paslanmaz çelik yan etek yapısına, far ve sinyal korumaya ve kısa devre riskini ortadan kaldırmak için bagaj raflarına alınmış akülere sahip.

19 yolcu sığalı araçlar, R66.02 standardını karşılayan yapısal kavrama, 4×4 çekiş sistemine, paslanmaz çelik yan etek yapısına, far ve sinyal korumaya ve kısa devre riskini ortadan kaldırmak için bagaj raflarına alınmış akülere sahip.

CIVA, 50 yıldan uzun süredir iş hayatında yer alıyor ve 30 yıldan uzun süredir bir Marcopolo müşterisi. 300’den fazla otobüsten oluşan filosuyla Peru’da operasyonlarda bulunuyor ve yenilikçi bir şirket olarak kaliteli, güvenli ve konforlu hizmet sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here