Ustaya Özel, 10 bin üyeye ulaştı

0
462
TotalEnergies
TotalEnergies’in iki yıl önce hayata geçirdiği “Ustaya Özel” dijital platformu, 10 bin üyeli büyük bir aile oldu.

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir madeni yağ sektöründe faaliyet gösteren TotalEnergies Turkey Pazarlama, araç bakım ve onarım ustaları ile bağını günden güne güçlendiriyor. TotalEnergies’in iki yıl önce hayata geçirdiği “Ustaya Özel” dijital platformu, 10 bin üyeli büyük bir aile oldu.

Türkiye’de madeni yağlar alanında ilk ve tek olan platform, araç bakım ve onarım ustalarına benzersiz bir deneyim ve ayrıcalıklar sunuyor. Mobil uygulama ve web sitesi üzerinden ulaşılabilen platformun 10 bininci üyesi, Ankara’da yaşayan Erhan Yücel oldu. 20 yıldır araç bakım ve onarım ustası olarak çalışan Yücel, 10 bin TL’lik Hepsiburada hediye çeki ile ödüllendirildi. TotalEnergies Turkey Pazarlama yetkililerinin Yücel’in sahibi olduğu özel servise yaptığı ziyarete drift pilotu Doğukan Manço da katıldı. Yücel’e hediye çekini takdim eden Manço, “Bugün burada bulunmaktan çok büyük keyif aldım. Açıkçası biraz da geçmişe gittim. Erhan’la sohbetimiz esnasında fark ettim ki, kendisiyle 22 yıldır sektörden tanışız. Yıllar sonra böyle bir rastlantı beni çok mutlu etti” dedi.

TotalEnergies ve ELF ailesine teşekkür eden Yücel ise platformdan satış temsilcisi ve saha destek ekibi sayesinde haberdar olduğunu söyledi. “Ustaya Özel”e üye olduktan sonra yaşadığı deneyimi paylaşan Yücel, “Platformu kullanmadan önce teknik bilgiler ve diğer ustalarla iletişim konularında internetten ilgili sayfaları inceliyordum. Üye olduktan sonra platformun biz ustalara pek çok ayrıcalık sunduğunu gördüm. Düzenli paylaşılan teknik eğitim videoları ve içerikleri sayesinde hem yağın teknik özelliklerini öğrendim hem de ürünlerdeki gelişmeler ile ilgili bilgi edindim. Ayrıca kampanya dönemlerinde gerçekleştirdiğim madeni yağ alımlarımdan puan topladım ve biriktirdiğim tüm puanlarla ücretsiz madeni yağ siparişi verdim” diye konuştu.

Ustalara nitelikli hizmet, sürpriz hediyeler

Türkiye genelinde 5 binden fazla serviste 10 bin üyeye ulaşan Ustaya Özel platformu, ustalara özel kampanyalar ve nitelikli hizmetler sağlıyor. Ustalar, kampanya dönemlerinde yaptıkları madeni yağ alımlarından yağ puanı kazanıyor, puanlarını uygulamada takip edebiliyor ve kazanılan bu puanlarla ücretsiz madeni yağ sipariş edebiliyorlar. Galeri ve forum alanında yaptıkları profesyonel içerik paylaşımları ve katıldıkları yarışmalardan ise aktivite puanı kazanıyor, aktivite puanlarını farklı markalarda geçerli hediye çeklerine dönüştürerek diledikleri ürünü ücretsiz alabiliyorlar. Dahası platformu takip eden, nitelikli içerikler paylaşan ve uygulamanın farklı özelliklerini aktif olarak kullanan ustalar, haftalık ve aylık usta sıralamasında zirveye yerleşip sürpriz hediyeler de kazanabiliyor.

Platform sayesinde ustalar, Türkiye’nin dört bir yanındaki diğer “Ustaya Özel” program üyesi ustalarla iletişim kurup bilgi alışverişinde bulunabiliyor. Ayrıca zorlu teknik konularda TotalEnergies tarafından sağlanan danışmanlardan destek de alabiliyorlar. TotalEnergies Teknik Servisler ekibi ve Türkiye’nin önde gelen uzman eğitmenleri tarafından özenle hazırlanan eğitim videoları ve sürekli güncellenen teknik içeriklere de anında mobil telefonlarıyla ulaşabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz