A2B-online, filosunu 50 adet Kässbohrer ile güçlendirdi

3
599
Tırsan, son olarak A2B-online’a 50 adet gemi yüklemesine uygun 50 adet Tenteli Perdeli K.SCX X teslimatı gerçekleştirdi.

Tırsan, 2013 yılından bu yana iş ortağı olan ve filosunda 46 adet Tırsan aracı bulunan A2B-online’a yüksek dayanıklılık ve verimlilik sağlayan, gemi yüklemesine uygun 50 adet Kässbohrer Tenteli Perdeli K.SCX X teslimatı gerçekleştirdi.  

55 farklı ülkedeki müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetler ile çözüm ortağı olan Tırsan, uzman personeli, sunduğu kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye ve yurtdışındaki firmaların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Tırsan, son olarak A2B-online’a 50 adet gemi yüklemesine uygun 50 adet Tenteli Perdeli K.SCX X teslimatı gerçekleştirdi. 

Teslimat törenine A2B-online Filo Yöneticisi Jaco van Eijk, A2B-online İşletme Birimi Yöneticisi Edward Spaans, A2B-online Grup Satış Direktörü Bart van’t Hof ve Tırsan adına Kilit Müşteri Müdürü Mehmet Önen katıldı.

Birleşik Krallık, Benelüks ülkeleri ve Almanya arasında tam yük, parça yük ve palet sevkiyatlarında uzmanlaşmış bir taşıma şirketi olan A2B-online, İngiltere ve Benelüks ülkeleri ve Almanya arasında taşımacılık hizmetleri sunuyor.

Tırsan araçlarının dayanıklılığı sonucunda 50 adet K.SCX X yatırımı yaptık

Filolarında 46 adet Kässbohrer marka aracın bulunduğunu kaydeden Jaco van Eijk, “A2B-online olarak İngiltere’de uzun süredir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Intermodal taşımacılık için filomuzda bulunan 46 adet aracın mükemmel performansının bir sonucu olarak, filomuza 50 adet K.SCX X eklemeye karar verdik. Bu sayede iş süreçlerimizi sorunsuz ve daha güçlü şekilde gerçekleştireceğimize inanıyoruz.” dedi.

Edward Spaans Kässbohrer araçların gelişmiş özellikleri sayesinde, yeni kuracakları konteyner bölümünde de birçok yeni fırsatı yakalayacaklarına inandıklarını belirtirken, van’t Hof ise araçların yüksek performansı sayesinde, müşterilere esnek çözümler sunduklarını ve değişen koşullara hızlı şekilde uyum sağlayabildiklerine değindi.

Tırsan adına katılım gösteren Kilit Müşteri Müdürü Mehmet Önen, “Tırsan olarak, mühendislik gücümüzle müşterilerimize daima yüksek kaliteli ve son teknoloji ürünler sunuyoruz. 55 ülkede müşterilerimize hizmet veriyor, onlara intermodal taşımacılık için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. A2B-online’ın Tırsan’a duyduğu güven sayesinde, 5 yıllık uzun vadeli iş ortaklığımızı, Valx kampanalı frenli dingiller ile donatılmış gemi yüklemesine uygun 50 adet Tenteli Perdeli K.SCX X teslimatıyla daha da güçlendirdik. A2B-online gibi iş ortaklarımızın beklentilerini en kısa sürede karşılamaya özellikle gayret ediyoruz. Müşterilerimize sadece en iyi ürün ve hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda araç giydirme tasarımlarını da isteklerine göre şekillendiriyoruz. Bu yaklaşımımızın bir sonucu olarak A2B-online’a araçlarını, özel olarak talep ettikleri gibi tamamen siyah olarak üreterek teslim ettik. Bundan sonraki süreçte de birlikte büyümeye devam edeceğimize inancımız tam.” şeklinde konuştu.

Kässbohrer Tenteli Perdeli K.SCX X’in özellikleri:

  • Aracın sağlam şasisi, her türlü yol koşuluna ve her türlü kargoya uygunluk göstermektedir.
  • Tüm 4×2 ve 6×2 çekicilerle mükemmel uyum sağlayan K.SCX X, filonun performansını artırmaktadır.
  • 15 tona kadar King Pin sığasına sahiptir.
  • Aracın stepne lastik yüksekliği 1.150 mm’dir.
  • Güvenlik ve yükleme özellikleri, faaliyetlere en son teknolojiyi dahil edecek şekilde geliştirilmiştir.
  • K-Fix Yük Güvenlik Sistemi ile donatılan K.SCX X, özel yan demir tasarımında her biri 2.5 ton sığalı, 236 farklı bağlama noktası sunmaktadır.
  • Verimli ve ekolojik açıdan bilinçli filo yönetimi için kullanılan intermodal yapılandırmalar mevcuttur.
  • Intermodal seçenekler arasında, P400 sınıfı e-f-g-i vagon tiplerine uygun, tren yükleme braketleri bulunur.
  • Treylerin yan sıraları / plakaları olmayan İçecek Taşıma Sertifikası dahil olmak üzere, EN 12642 Code XL – VDI 2700 standardına uygun yük emniyet sertifikasına göre entegre paslanmaz çelik dikey şeritli yan perdeye sahiptir.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here