Honest Travel, yeni yatırımında yeni MAN Lion’s Coach’ı tercih etti

0
1220

Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya pazarına hizmetler sunan Türkiye, Mısır, İsrail, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası tur operatörü Honest Travel, yeni yatırımında MAN’ı tercih etti. Gelecek yıl 20’nci kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan Honest Travel, 13 metrelik MAN yeni Lion’s Coach’un 55 koltuklu 2+2 sürümünü satın aldı.

Honest Travel’in filosuna kattığı yeni MAN Lion’s Coach, MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesislerinde düzenlenen bir törenle teslim edildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene Honest Travel Transport Müdürü Erkan Murat Bulutlar ile MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin ve şirket yetkilileri de katıldı.

Honest Travel Transport Müdürü Erkan Murat Bulutlar, yeni Lion’s Coach’ın gerek konfor ve sığa ve gerekse işletme maliyetlerinde sunduğu avantajlarla tercihlerinde öne çıktığını dile getirdi.

MAN’ın “yaşam boyu iş ortağı” olarak kabul ettiği müşterileri ile uzun süreli işbirliklerine sahip olduğunu vurgulayan Önsel Demircioğlu da “Honest Travel ile başlayan bu işbirliğimizin de daha çok uzun yıllar güçlenerek devam edeceğine olan inancım tamdır.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here