Komatsu kazıcı yükleyicilerde avantajlı garanti kampanyası başladı

0
128
Komatsu-Beko-Loder-Uz-Garanti
Temsa İş Makinaları Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu için kullanıcılara kolaylık sunan bir uzatılmış garanti kampanyası başlattı.

Temsa İş Makinaları Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu için kullanıcılara kolaylık sunan bir uzatılmış garanti kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında yüksek performans sunan Komatsu WB97R-5 ve Komatsu WB97S-5 kazıcı yükleyiciler (beko loderler) 3 yıl/4000 saat uzatılmış garantiyle kullanıcılara sunuluyor.

31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanyayla birlikte kullanıcıların satış sonrasında karşılaşabileceği servis ve bakım masraflarının minimize edilmesi planlanıyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan Komatsu WB97R-5 (ön tekeri küçük) ve WB97S-5 (dört tekeri eşit) kazıcı yükleyici modelleri yoğun uygulamaların söz konusu olduğu çalışma ortamında yüksek verimlilik sağlıyor. WB97R-5 ve WB97S-5 kazıcı yükleyici modellerinde operatör konforunu en üst seviyede tutmayı ve farklı uygulama gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Komatsu, her iki modelde de klima, forklift çatalı, teleskopik (uzar) bom, kırıcı tesisatı gibi özellikleri standart olarak sunuyor.

WB97 serisinin Komatsu imzalı 99.2 beygirlik motoru ve tam otomatik Powershift şanzımanı kullanıcılara farklı uygulamalarda kesintisiz performans sağlarken, bu modellerde standart olarak bulunan ön kova ve arka kova full joystick kontrolleri sayesinde operatörler çalıştıkları süre boyunca birçok zorlayıcı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. WB97 serilerinde yana konumlandırılan egzoz çıkışı ise ön pencereyi kapatmayarak operatörlere geniş bir görüş açısı sunuyor. Zorlu zemin koşulları düşünülerek tasarlanmış ve Komatsu’nun WB97 serisinde sunmuş olduğu sınırlı kaydırmalı diferansiyel ise yüksek çekiş gücü sağlayarak performans kaybının önüne geçiyor.

WB97 serisinin her iki modeli için geçerli olan garanti kampanyası 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar www.komatsu.com.tr  adresinden veya 0850 480 1 846 numaralı müşteri destek hattından bilgi alabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here